Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
3 grudnia 2008 r. firma Elita obchodziła 10-lecie działalności. Podczas uroczystości, która odbyła się w restauracji „Malaga” w Malborku, prezes zarządu firmy Elita Marek Czebiołko powiedział:
Początki Elity były trudne. Zakład był zniszczony: dziurawe dachy, zdewastowane pomieszczenia, brak maszyn. Brakowało również fachowców. Sukcesem jest to, że w całej historii firmy nie zdarzyła się sytuacja z opóźnieniem wypłaty wynagrodzenia dla pracowników. Jestem przekonany, że tak będzie zawsze. Przez 10 lat naszej działalności dokonaliśmy całkowitego przeobrażenia firmy. Zostały wykonane niezbędne remonty i modernizacja wszystkich obiektów zakładu. Stopniowo wymieniono i powiększono park maszynowy. Przeważająca część zysków inwestowana była w rozwój firmy. Zatrudnienie z kilku osób wzrosło do ponad 200.
Przełomowym momentem w historii firmy stał się rok 2008, w którym to do grona wspólników weszli partnerzy z Hiszpanii: firma Royo Wood S.L., Pascual Royo Pérez oraz Raul Royo López. Wraz z przystąpieniem Hiszpanów do spółki nastąpił dynamiczny rozwój firmy. W bardzo szybkim tempie powstały dwie duże hale produkcyjne, zakupiono nowoczesną linię lakierniczą, która pozwoli na zwiększenie produkcji oraz przyczyni się do podniesienia jakości mebli. W tym celu również zakupiono nowoczesne maszyny do frezowania, szlifowania, wiercenia, oklejania, podajniki, sprężarki oraz taśmy montażowe. Jest to zaledwie początek inwestycji, która potrwa kilka najbliższych lat.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA