Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

19 maja w auli Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta gala z okazji 10-lecia firmy Roca Polska. W uroczystości wzięło udział 250 osób - w tym klienci Roca Polska, współpracownicy oraz przedstawiciele mediów.
Prowadzony przez Katarzynę Skrzynecką wieczór pełen był atrakcyjnych niespodzianek. Po przywitaniu gości przez Jacka Różyckiego, dyrektora generalnego Roca Polska oraz Jordi Batlló, dyrektora generalnego Roca w Rosji, goście mogli obejrzeć zrealizowany specjalnie na tę okazję film przybliżający historię marki Roca w Polsce. Następnie Ryszard Kanas, dyrektor handlowy Roca Polska i Paweł Skrzeczkowski dyrektor eksportu i marketingu Roca i PoolSpa zapowiedzieli premierową prezentację nowej kolekcji Viva Madalena. Ekspozycje z nowymi produktami, które można było oglądać podczas całego wieczoru, znajdowały się w różnych miejscach auli. Uroczystość uświetniły także spektakl Macieja Niesiołowskiego z towarzyszeniem Orkiestry Sinfonietta Bydgoska, pokaz świateł laserowych oraz energetyczny koncert Kayah.
Jak podkreślają przedstawiciele Roca Polska, nowa seria Viva Madalena - kolejna z wprowadzonej w 2005 roku marki Madalena - w całości stworzona została w Polsce. Znalazły się w niej umywalki w czterech rozmiarach, półpostument, kompakt w.c., miska wisząca (w sprzedaży w 4 kwartale 2007), meble (10 różnych szafek - podumywalkowe, wiszące, wysokie i niskie) oraz lustra w dwóch rozmiarach.

Jacek Różycki, dyrektor generalny Roca Polska
Czy przez ostatnie 10 lat  można było zrobić więcej - na pewno tak. Czy można było zrobić mniej - na pewno tak. Jednak niezmiernie ważnym jest dla nas fakt silnej pozycji Roca Polska - tym bardziej, że przyszło nam funkcjonować na polskim trudnym rynku, z wymagającym klientem i dość skomplikowaną organizacją dystrybucji. Musieliśmy znaleźć na tym rynku swoje miejsce i sądzę, że zadanie odrobiliśmy. Ale ja już myślę o następnych latach. Naszą wizją jest, aby w przyszłości klient, który będzie wyposażał swoją łazienkę w pierwszej kolejności pomyślał o Roca i o tym, co mamy mu do zaproponowania.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA