Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Handlowa Tomek świętuje 15-lecie swej działalności. Obchody jubileuszu połączono z organizowanym co roku, piątym już spotkaniem partnerów handlowych firmy. Odbyło się ono 14 stycznia 2006 roku w hotelu Delicjusz pod Poznaniem. W imprezie wzięło udział blisko 160 osób.
Rozpoczęliśmy o godzinie 17 konferencją branżową, podczas której podsumowaliśmy dobry dla firmy 2005 rok oraz przedstawiliśmy plany na rok 2006 – mówi Tomasz Tomkowiak, dyrektor generalny FH Tomek. – Skupiliśmy się tu na prezentacji Internetowego Systemu Dystrybucji przygotowanego dla naszych klientów. Szczegółowo omówiliśmy także nowe produkty z oferty naszej firmy, czyli urządzenia marki TECE, systemy kanalizacyjne firmy Magnaplast oraz asortyment wchodzący w skład marki domowej QIK.
Po konferencji przyszedł czas na mniej oficjalną część spotkania – bal karnawałowy, który przy muzyce na żywo trwał do białego rana. Podczas zabawy, wśród klientów firmy rozlosowano wiele nagród, w tym wycieczkę do Egiptu dla dwóch osób.
Firma Handlowa Tomek jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym od 1991 roku na rynku instalacji grzewczych, sanitarnych i kanalizacyjnych. Głównymi odbiorcami hurtowni są instalatorzy, punkty handlowe, spółdzielnie mieszkaniowe i inwestorzy budowlani. Dzięki wytrwałej pracy firma Tomek stała się jednym z wiodących dystrybutorów produktów w branży. W kwietniu 2004 roku zarząd FH Tomek podjął decyzję o wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością opartego na normie PN: EN ISO 9001:2001. W lipcu 2004 roku uruchomiono oddział sprzedaży hurtowej w Gorzowie Wielkopolskim. Na początku października 2004 roku, kierownictwo firmy zdecydowało się zwiększyć ofertę handlową, stając się udziałowcem Grupy Instal-Konsorcjum. Dzięki temu firma zyskała dostęp do większego przekroju produktów z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej.
Kapitał przedsiębiorstwa jest w 100% polski.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA