Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wema Sp. z o.o. Salony Łazienek i Płytek Ceramicznych obchodzi w tym roku piętnastolecie swojego istnienia. Uroczyste obchody jubileuszu odbyły się 24 marca w Hotelu Faltom w Rumii.
Tego dnia wspólnie z Wemą jej jubileusz świętowało blisko 300 osób. Wśród gości byli między innymi najwięksi partnerzy handlowi Wemy, władze miasta i zaprzyjaźnione firmy. Program wieczoru uświetnili swoim występem Cezary Pazura oraz Olaf Lubaszenko. Podczas uroczystej gali wręczone zostały liczne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych oraz najbardziej oddanych pracowników firmy Wema.
Obecnie firma Wema posiada 13 salonów firmowych w całym kraju oraz działy hurtu i inwestycji, obsługujące klientów w Polsce i za granicą. 
- Jako piętnastolatka, Wema jest doskonale rozpoznawana w kręgach branżowych jako stabilny partner i dostawca. Klienci detaliczni cenią firmę nie tylko za kompleksową ofertę, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę, ale również za inspirujące aranżacje, możliwość skorzystania z porad projektantów wnętrz i darmowy dowóz zakupionych produktów do domu - mówi Paulina Wein, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Wema.
W rok 2007 Wema wkroczyła z nowymi inwestycjami. W drugiej połowie maja w Grudziądzu otwarty zostanie kolejny salon firmy. W trakcie realizacji jest rozbudowa magazynu centralnego w Rumii, od drugiej połowy roku planowane są prace nad rozbudową salonu oraz biur Centrali. Kolejną inwestycją jest budowa magazynu w Łodzi oraz rozszerzenie sieci oddziałów dystrybucji o punkty patronackie - pierwsze ruszą od czerwca w Kwidzynie i Zabrzu. Zarząd firmy podjął też decyzję o wprowadzeniu systemu jakości ISO 9001:2001. W ramach działań mających na celu polepszenie świadomości marki Wema zmieniono także serwis internetowy www.wema.pl.        

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA