Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Grupa handlowa Grudnik jest prywatną firmą z kapitałem wyłącznie polskim. Założona przez inż. Wojciecha Grudnika w 1989 r. w Krakowie stała się jednym z liderów branży instalacyjno-grzewczej oraz sanitarnej na terenie Polski. Struktura firmy, oparta na 7 oddziałach, umożliwia skuteczną obsługę klienta instytucjonalnego jak i indywidualnego. Obecnie Grudnik współpracuje z czołowymi dostawcami produktów branży sanitarnej i grzewczej, zatrudnia 225 osób, pod jego opieką znajduje się ponad 2000 firm.

Rok 2009 pozostanie dla Grudnik Sp. z o.o. rokiem wyjątkowym, ponieważ właśnie teraz mija 20 lat działalności firmy na rynku. Jubileusz ten stał się inspiracją do zorganizowania dwóch spotkań, na których Grudnik gościł łącznie ponad 600 osób. Gala Jubileuszowa – podzielona na dwie odrębne imprezy – była okazją do podziękowań za dotychczasową współpracę i zaufanie wszystkim pracownikom, klientom i partnerom biznesowym firmy.
Pierwszy z eventów miał miejsce pod koniec września br. w Hotelu Klimczok w Szczyrku. Gośćmi spotkania byli głównie pracownicy Grudnik, dyrektorzy regionów oraz przedstawiciele handlowi firm, których produkty są integralną częścią oferty dystrybucyjnej Grudnika. Zgromadzenie tylu osób z branży sanitarno-grzewczej, bezpośrednio współpracujących z klientem było marzeniem prezesa firmy, Pawła Szczurka, co podkreślił w swoim wystąpieniu.
Podczas imprezy miejsce miała także bardzo ważna uroczystość – było nią podziękowanie za dotychczasowe zaangażowanie oraz wręczenie nagród wszystkim pracownikom firmy Grudnik, których staż pracy wynosi 5 lat i więcej. Jak się okazało, tych lojalnych pracowników jest w Grudniku bardzo dużo. Nagrody za owocną współpracę odebrało również 20 przedstawicieli handlowych firm z sektora wyposażenia łazienek i techniki grzewczej.
Po pokazie sztucznych ogni i zakończeniu uroczystej części Gali, wszyscy zaproszeni mogli spróbować swojego szczęścia w kasynie grając o prawdziwe pieniądze, a także oddać się szaleństwu na parkiecie w rytm przebojów minionego 20-lecia, które sami wcześniej wytypowali. Lista przebojów także nie obyła się bez nagród – szczęśliwy zwycięzca tego konkursu wyjechał ze Szczyrku z nowym laptopem.
Trzy tygodnie później, 17 października w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, Grudnik gościł swoich największych kontrahentów oraz przedstawicieli zarządów firm kooperujących dostawców. W tym dniu można tam było spot-kać najważniejsze osoby z branży wyposażenia łazienek i techniki sanitarno-grzewczej.
Wieczór wypełniła masa atrakcji. Po prezentacji historii firmy głos zabrał prezes firmy Grudnik, Paweł Szczurek. Powiedział między innymi:
20 lat to piękny wiek i piękny jubileusz. Korzystając z tej wyjątkowej okazji chciałbym wszystkim – moim pracownikom, klientom, dostawcom – podziękować za pomoc w budowaniu wizerunku firmy Grudnik. Nasza obecna pozycja na rynku nie byłaby możliwa bez waszego zaangażowania. I myślę tu o wszystkich osobach i firmach – również tych, które obecnie z nami już nie współpracują. Bagaż doświadczeń, jaki zebrałem przez ten czas jest niezwykle cenny. Wasze rady niejednokrotnie pozwoliły mi wyprowadzić firmę z trudnego okresu. Dzięki kontaktom, które zacieśniały się przez te lata mogliśmy opierać współpracę na przyjacielskich warunkach i dzięki temu osiągnąć więcej. Wiele razy miałem też okazję skorzystać z waszej gościnności, życzliwości, doświadczenia. Jestem szczęśliwy, że przez te 20 lat współpracowałem z ludźmi, na których zawsze mogłem, i mam nadzieję będę mógł dalej, liczyć.
Następnie wręczono wyróżnienia dla firm, które najbardziej przyczyniły się do budowy wspólnego sukcesu. Statuetkę Złotego Orła dostało 14 największych klientów Grupy Grudnik oraz 14 dostawców choć Paweł Szczurek podkreślał, że nagrody należą się wszystkim. Niewątpliwą atrakcją tego wieczoru było losowanie Forda Mondeo – głównej nagrody w Konkursie Jubileuszowym. Wojciech Grudnik, właściciel firmy, który swoim przybyciem uświetnił tę uroczystość, osobiście wylosował szczęśliwy kupon.
Jak na urodziny przystało, nie obyło się bez „Sto lat” i ogromnego tortu z 20-tką. Podzielili go dla gości wszyscy obecni na Gali pracownicy firmy Grudnik. Następnie przyszedł czas na trochę dobrej rozrywki – wystąpił kabaret „Koń Polski”, a po fajerwerkach wszystkich zaproszonych porwały do tańca egzotyczne rytmy przebojów Grupy Boney M, która swoim koncertem zwieńczyła Galę Jubileuszową. Nie było chyba osoby, która potrafiłaby się oprzeć tej muzyce.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA