Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rok 2011 to rok jubileuszu 20 lat działalności firmy HYDROSOLAR na polskim rynku. Założona w 1991 roku, w Krakowie firma, była jedną z pierwszych w Polsce, która promowała nowatorskie rozwiązania w zakresie techniki grzewczej, wprowadzała na rynek nowoczesne, mało wówczas znane produkty tej branży oraz materiały instalacyjne. Z kilkuosobowej małej firmy przekształciła się w ciągu ostatnich 20 lat w prężną organizację handlową, zatrudniającą niemal 400 osób w 33 placówkach handlowych obejmujących swoim zasięgiem obszar Polski południowej.
Grupa HYDROSOLAR swoją rocznicę powstania obchodzi w sposób bardzo urozmaicony praktycznie przez cały rok. Wykorzystując swój jubileusz, firma postanowiła zrobić coś dla regionalnego środowiska. W kwietniu br.  wraz ze swoimi kluczowymi partnerami biznesowymi – firmami De Dietrich, Herz, Koło, Radson, Tece i Vaillant – HYDROSOLAR zainicjował akcję charytatywną pt. „POMÓŻ MISIE ROZWIJAĆ”, mającą na celu zebranie funduszy dla podopiecznych Stowarzyszenia SIEMACHA, działającego w tym samym regionie.
W ramach obchodów jubileuszu zorganizowanych zostało około 10 pikników dla klientów Grupy HYDROSOLAR, pracowników, a także podopiecznych SIEMACHY wraz z ich opiekunami.
8 października br., w sobotę, na krakowskich Krzemionkach, na terenie Ośrodka Sportowego KORONA, odbędą sie Wielkie Targi Branżowe HYDROSOLARU, organizowane dla ok. 1000 osób, będące jednocześnie finałem jubileuszu firmy.
W programie Targów znajdzie się wystawa z udziałem blisko 80 wiodących producentów z branży techniki grzewczej, sanitarnej, materiałów instalacyjnych, wentylacji, klimatyzacji, sieci zewnętrznych. Targi to okazja dla instalatorów, projektantów, developerów i innych zainteresowanych do spędzenia sobotniego czasu częściowo na gruncie zawodowym - spotkania z reprezentantami najlepszych marek w branży,  zapoznania się z najnowszą ofertą; a częściowo dzieląc ten czas także na rozrywkę na świeżym powietrzu i pobyt z rodziną. Właśnie na najmłodszych członków rodzin na miejscu imprezy czekać będzie wesołe miasteczko, a w nim wiele atrakcji: teatrzyk, dmuchańce, turniej Dartki, ścianka wspinaczkowa, banialuki i inne.
W ramach Targów odbędzie się  również akcja charytatywna „Pomóż MISIE rozwijać” z aktywnym udziałem dzieci i młodzieży z SIEMACHY. Pieniądze zebrane podczas imprezy do skarbonek oraz w czasie licytacji zostaną przekazane Stowarzyszeniu.
Ponadto w programie imprezy znalazły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej o Puchar HYDROSOLARU oraz mecz towarzyski drużyny zwycięzców z młodzieżą z SIEMACHY, specjalne atrakcje integrujące wychowanków SIEMACHY z innymi dziećmi, koncert Zespołu Elektryczne Gitary. A to wszystko w piknikowej rodzinnej atmosferze pełnej zabawy i muzyki.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA