Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

27 października w warszawskim hotelu Westin odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia obecności marki Purmo w Polsce. W uroczystości wzięli udział goście z Polski i zagranicy – pracownicy oraz partnerzy handlowi Purmo. Spotkanie było niezwykłym wydarzeniem nie tylko z powodu 20-tej rocznicy. Podczas świętowania jubileuszu działalności Purmo w Polsce, zorganizowane zostało również pożegnanie dyrektora sprzedaży i marketingu Wojciecha Makowskiego, który przez 20 lat nieprzerwanie pełnił tę funkcję.
Podczas urodzinowej gali życzenia 100 lat na rynku i podziękowania dla firmy Purmo płynęły przez cały wieczór. W uroczystości wzięli udział zarówno pracownicy Purmo z Polski, jak i goście zagraniczni. Wieczór swoją obecnością uświetnili także przedstawiciele partnerów biznesowych firmy. Podziękowania za owocną współpracę i życzenia dalszych długoletnich sukcesów składali reprezentanci firm: Grupa IK, Grupa ABG, Tadmar, Onninen, TG instalacje, Winsar, Grudnik, Sanea i inne.
Jubileusz 20-lecia Purmo był okazją do wspomnień – pokaz zdjęć na kilka chwil przeniósł zebranych do początków istnienia firmy, zarówno na polskim rynku, jak i w krajach skandynawskich, w których producent ma swoje korzenie. Wszyscy przypomnieli sobie kluczowe wydarzenia z historii firmy. Pracownicy i partnerzy handlowi, od wielu lat związani z firmą, z przyjemnością oglądali zdjęcia dokumentujące 20 lat wspólnej pracy.
Wieczór obfitował w wiele życzeń i podziękowań dla marki Purmo, ale także dla Wojciecha Makowskiego, dyrektora marketingu i sprzedaży marki Purmo, który od 1 stycznia przechodzi na emeryturę. To dzięki niemu Purmo zaistniało w Polsce, i to on przyczynił się do wielu sukcesów firmy.
Trzy podstawowe filary, które zapadły mi w pamięć jeszcze z początków mojej pracy w firmie Rettig, na których opiera się polityka firmy, to: rodzina, klienci, pracownicy – to bez wątpienia podstawa każdej firmy, ale filarem tego, co stało się w Warszawie, sukcesów biura sprzedaży Purmo, była osobowość Wojtka Makowskiego – mówił Tomasz Tarabura, dyrektor marki w firmie Rettig ICC.
Podczas jubileuszowego wieczoru przedstawiono też nowego dyrektora marketingu i sprzedaży Purmo. Został nim Andrzej Iżycki.
Jubileusz Purmo w warszawskim hotelu Westin uświetnił występ kwartetu Obsession, a także muzyka zespołu Sweet Combo.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA