Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rok 2011 przyniósł firmie P.H. Combikol niezwykle ważne wydarzenie, jakim jest Jubileusz 20-lecia firmy. 18 czerwca w hotelu „Stok” w Wiśle świętowali z tej okazji zarówno założyciele firmy, Piotr i Katarzyna Kolonko, jak również pracownicy przedsiębiorstwa oraz współpracujący z nim partnerzy handlowi.

Mówi się, że jeśli ludzie świętują swoje dwudzieste urodziny, to dopiero powoli wkraczają w arkana dorosłego życia. W przypadku przedsiębiorstwa to spore osiągnięcie, skłaniające zarówno do refleksji, jak i spojrzenia w przyszłość, a także nakreślenia kolejnych celów do realizacji. Dorobek tych 20-tu lat jest naprawdę imponujący: z zaledwie kilkuosobowej firmy Combikol rozrósł się do rozmiarów zatrudniającego ponad 60 pracowników przedsiębiorstwa branży sanitarnej. Posiada własne salony obsługujące klientów hurtowych, jak i detalicznych z terenu praktycznie całej Polski.
Dla założycieli firmy, Piotra i Katarzyny Kolonko, jubileusz 20-lecia był wspaniałą okazją do podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów firmy na każdym z etapów jej dotychczasowego rozwoju. To uroczyste wydarzenie uświetnił bankiet zorganizowany 18 czerwca w hotelu „Stok” w Wiśle. Wspaniałą oprawę muzyczną jubileuszu zapewnił znakomity zespół Omen Band z Krakowa, który pozwolił gościom na przeniesienie się w świat Elvisa Presleya, Michaela Jacksona czy Krainy 1001 nocy.
Oprócz wspaniałej zabawy, na gości czekała prawdziwa uczta dla podniebienia przygotowana przez szefa kuchni hotelu – można było posmakować oryginalnych dań kuchni całego świata.
P.H. COMBIKOL jeszcze raz serdecznie dziękuje gościom za tak liczne przybycie oraz za życzenia, piękne kwiaty i podarunki. Ale przede wszystkim wyrażamy wdzięczność za lata owocnej współpracy. Było nam niezmiernie miło, że towarzyszyli nam Państwo w tak ważnym dla naszej firmy dniu. Mamy nadzieję na wspólne kontynuowanie rozpoczętego dzieła przez kolejne lata. Pamiętajmy, że gdy tylko pojawia się zaangażowanie, jest szansa na powodzenie!

P.H. Combikol, salony łazienek: Al. Roździeńskiego 191, 40-032 Katowice, tel. (32) 351 26 14, fax (32) 254 38 65#ul. Warszawska 56, 43-300 Bielsko-Biała, tel. (33) 810 53 62, fax (33) 810 53 61, www.combikol.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA