Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

2 października rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie 2007. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa - w tym roku bowiem impreza obchodzi swoje 25-lecie.
Po raz kolejny na Cersaie nie zabrakło także polskich producentów płytek ceramicznych. W tym roku znaleźli się wśród nich: Ceramika Paradyż, Ceramika Końskie, Cer-rol i Polcolorit.
Z okazji jubileuszu Cersaie, targom towarzyszyła m.in. przygotowana specjalnie  wystawa zatytułowana \"Creativitiles\". Przedsięwzięcie miało za zadanie połączenie dwóch światów: przemysłu i sztuki. Znane dzieła malarskie zostały zreinterpretowane i przedstawione w formie instalacji wykonanych z płytek ceramicznych.
Jak co roku, Cersaie to także cykl spotkań i wykładów. Gościem specjalnym tej edycji targów był szwajcarski architekt Mario Botta. Imprezie towarzyszyły także seminaria przygotowane przez Centro Ceramico i Confindustria Ceramica. Wykłady poruszały tematy związane m.in. z oznakowanie płytek znakiem CE, czy zastosowaniem płytek w budownictwie.
Targi Cersaie trwały od 2 do 6 października. Edycja z 2006 r. zgromadziła 1061 wystawców, a odwiedziło ją ponad 90 tys. gości. Prezentację targowych nowości - w tym przygotowanej specjalnie na Cersaie oferty polskich producentów  zamieścimy w listopadowym wydaniu \"Łazienki\".          

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA