Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
30 marca w Pałacu Kultury i Nauki odbył się wyjątkowy pokaz mody Evy Minge - „Addicted to Pleasure” połączony z ekspozycją produktów marki Koło. Scenografię do tego wydarzenia przygotował sam Janusz Józefowicz.
W show uczestniczyli czołowi polscy celebryci oraz osobistości ze świata biznesu i mediów. Zaproszeni goście z entuzjazmem przyjęli nową linię strojów „Addicted to Pleasure”, zaprojektowanych przez znaną na całym świecie kreatorkę mody - Evę Minge. Inspiracją do stworzenia kolekcji była przyjemność oraz seria kremowych żeli pod prysznic Palmolive Nutra Fruit.
Znaczącym punktem scenografii była efektowna ekspozycja brodzików Simplo oraz kabin prysznicowych Geo 6 marki Koło. Uwagę publiczności przykuwali kąpiący się w nich modele. Gra kolorowych świateł dodatkowo podkreśliła nowoczesny design produktów.
- Niezwykle spodobał nam się pomysł scenografii Janusza Józefowicza. Chętnie wzięliśmy udział w imprezie „Addicted to Pleasure”. Jako mecenas sztuki od dawna wspieramy przedsięwzięcia kulturalne. W naszym krakowskim salonie regularnie organizujemy spotkania z twórcami architektury oraz inne wydarzenia artystyczne. Uważamy, że to dobra metoda na budowanie wizerunku firmy oraz odpowiednią prezentację produktów – powiedział Jacek Ciszewski, kierownik ds. PR Sanitec Koło.
(Fot. GlinkaAgency/MediaMetropolis)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA