Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W siedzibie firmy Hansgrohe w Schiltach w Szwarcwaldzie trwa wystawa „Axor Inspiracje”. Na wystawie zobaczyć można wybrane sesje zdjęciowe z trzech edycji „Axor Inspiracji”, które do tej pory miały miejsce w Polsce.
Firma Hansgrohe organizuje w Polsce od 5 lat wspólnie ze Studiem Melon wystawy fotografii artystycznej, w których udział biorą czołowi polscy fotograficy.  Jest to cykliczny projekt związany każdorazowo z wprowadzeniem na polski rynek nowej kolekcji armatury marki Axor firmy Hansgrohe. Pomysł powstał w 2003 roku kiedy premierę miała kolekcja Axor Citterio i jest od tego czasu kontynuowany w cyklu dwuletnim.
- Pomysł na wystawy fotografii powstał w momencie, kiedy chcieliśmy w działaniach marketingowych odzwierciedlić szczególny charakter kolekcji marki Axor - wyjaśnia Lech Mielnik, prezes Hansgrohe w Polsce i główny inicjator pomysłu. - Chcieliśmy, aby przedmioty projektowane przez światowej sławy designerów jak Philippe Starck czy Jean-Marie Massaud mogły podlegać artystycznej interpretacji, aby zyskiwały nowy wymiar.
Do tej pory odbyły się trzy edycje wystawy:  Axor Citterio Inspiracje w 2003 roku, Axor Starck X Inspiracje w 2005 roku oraz Axor Massaud Inspiracje – w 2007 roku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA