Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W październiku w siedzibie firmy Hansgrohe w Schiltach w Szwarcwaldzie zaprezentowano wystawę „Axor Inspiracje”. Na wystawie zobaczyć można było wybrane sesje zdjęciowe z trzech edycji „Axor Inspiracji”, które do tej pory miały miejsce w Polsce.
Firma Hansgrohe organizuje w Polsce od 5 lat wspólnie ze Studiem Melon wystawy fotografii artystycznej, w których udział biorą czołowi polscy fotograficy. Jest to cykliczny projekt związany każdorazowo z wprowadzeniem na polski rynek nowej kolekcji armatury marki Axor firmy Hansgrohe. Pomysł powstał w 2003 roku kiedy premierę miała kolekcja Axor Citterio i jest od tego czasu kontynuowany w cyklu dwuletnim.
Pomysł na wystawy fotografii powstał w momencie, kiedy chcieliśmy w działaniach marketingowych odzwierciedlić szczególny charakter kolekcji marki Axor – wyjaśnia Lech Mielnik, prezes Hansgrohe w Polsce i główny inicjator pomysłu. – Chcieliśmy, aby przedmioty projektowane przez światowej sławy designerów jak Philippe Starck czy Jean-Marie Massaud mogły podlegać artystycznej interpretacji, aby zyskiwały nowy wymiar.
Do tej pory odbyły się trzy edycje wystawy: Axor Citterio Inspiracje w 2003 roku, Axor Starck X Inspiracje w 2005 roku oraz Axor Massaud Inspiracje – w 2007 roku.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA