Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanitec Koło

REKLAMA
Łazienka Caprice jest urządzona zgodnie z najnowszymi trendami. Czyste formy ceramiki i mebli oraz stonowana kolorystyka tworzą przyjazne wnętrze, sprzyjające domowemu relaksowi.
W wystroju łazienki dostrzec można inspiracje stylem minimalistycznym. Urządzono ją prosto i funkcjonalnie. Klimat wnętrza ocieplają umiejętnie dobrane materiały wykończeniowe i odpowiednia kolorystyka. W pomieszczeniu wyraźnie wyodrębniono trzy strefy: umywalkową, kąpielową i strefę sanitarną.
Duża i wygodna umywalka jest zintegrowana z blatem. Można na nim postawić kosmetyki i drobne sprzęty. W pojemnej szafce podumywalkowej z szufladą mieszczą się wszystkie pozostałe przybory toaletowe. Praktyczna półka na kosmetyki znajduje się pod lustrem. Ścianę za umywalką pokryto dekoracyjną okładziną sahara i dodatkowo podświetlono.
Strefa sanitarna jest dyskretnie schowana we wnęce, co zapewnia poczucie prywatności. Kameralną przestrzeń wnęki oświetlają kinkiety. Miskę ustępową i bidet zawieszono na ścianie wyłożonej szarymi płytkami, większe kafle w tym samym kolorze wkomponowano w drewnianą podłogę. Dzięki zastosowaniu wiszących: miski ustępowej i bidetu oraz użyciu płytek ceramicznych, w strefie sanitarnej łatwo o utrzymanie czystości.
Strefa kĄpielowa zajmuje pozostałą, większą część łazienki. Przewidziano w niej wannę i kabinę prysznicową. Wokół wanny pozostało dużo wolnej przestrzeni, co zwiększa poczucie relaksu podczas kąpieli. Prysznic mieści się z boku, we wnęce, zamkniętej przezroczystymi szklanymi drzwiami.
Funkcjonalne meble zaprojektowane specjalnie do łazienki Caprice ułatwiają zachowanie porządku. W szafce podumywalkowej i szafkach bocznych jest dużo miejsca do przechowywania zapasowych kosmetyków, drobnego sprzętu AGD i ręczników. Ciekawym rozwiązaniem jest panel ścienny – zawiesza się na nim półki, wieszaki, uchwyt pod szklankę. Akcesoria można umieścić na różnej wysokości, w zależności od potrzeb. Kolekcję mebli uzupełniają lustra, bez których aranżacja wnętrza nie byłaby kompletna.
Duży wybór ceramiki i mebli Caprice ułatwia urządzenie łazienki na wiele sposobów. W serii znajdują się: cztery umywalki o różnych wielkościach, miska ustępowa i bidet, szafki podumywalkowe, cztery rodzaje szafek bocznych, trzy lustra o różnej szerokości ze szklaną półką na kosmetyki oraz lustro wysokie bez półki. <
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA