Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanitec Koło

REKLAMA

Styl śródziemnomorski – obecnie bardzo popularny w Europie – także u nas zyskuje coraz więcej zwolenników. Doskonałą propozycją dla nich jest seria „Cassini” firmy Keramag. Duży wybór urządzeń sanitarnych, mebli i dodatków pozwala urządzić łazienkę według indywidualnych upodobań.
Niemal połowa nowych łazienek w Niemczech urządzana jest w stylu wiejskich siedzib z południa Europy. W innych krajach podobnie. Nic, więc dziwnego, że styl ten zaczyna być popularny także w Polsce. Seria „Cassini” jest stworzona właśnie do łazienki utrzymanej w słonecznym klimacie południa Europy. Różnorodność ceramiki łazienkowej, mebli i luster pozwala na zaaranżowanie wnętrza o indywidualnym charakterze.
Wybór umywalek jest tak duży, że łatwo dobrać odpowiedni model do konkretnego wnętrza. Wszystkie umywalki są masywne i stabilne, dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Trzy okrągłe umywalki tzw. nablatowe (średnica 46 cm) nawiązują do kształtu tradycyjnych donic o antycznym rodowodzie. Jedna z nich, z szeroką krawędzią ozdobioną dekoracyjnym reliefem o motywie roślinnym, jest propozycją do łazienki w stylu romantycznym. W drugiej ciekawie zestawiono dwa kolory – wnętrze umywalki jest białe, a okalający ją pas w kolorze Carmino (bordowym). Trzecia z nich jest klasyczna, biała.
Idealnym rozwiązaniem do małych łazienek gościnnych jest umywalka (szer. 46 cm) przypominająca fontannę, z tylną ścianką przystosowaną do zamontowana baterii trójotworowej. Jeszcze mniejsza umywalka o tym samym przeznaczeniu ma zaledwie 40 cm szerokości.
Kolejną propozycją są tradycyjne umywalki (szer. 60 i 68 cm), które mogą być kompletowane z półpostumentem, postumentem lub szafkami oraz duża umywalka meblowa (szer. 85 cm) z praktycznym ceramicznym blatem. Z umywalkami idealnie komponują się, równie masywne i wygodne miski ustępowe oraz bidety w wersji wiszącej i stojącej.
Ważnym elementem wystroju łazienki są meble. Tradycyjna forma mebli „Cassini” i ciepła barwa pokrywającej je jesionowej okleiny wyjątkowo pasują do wnętrz urządzonych w stylu śródziemnomorskim. Do wyboru są cztery wiszące szafki podumywalkowe (szer. 60, 78, 100 i 109 cm) z pojemnymi szufladami na dodatkowe ręczniki, kosmetyki lub przybory toaletowe. Praktyczne rozwiązanie stanowią ławki, idealnie dopasowane do szafek podumywalkowych. Wsunięte pod nie, nie zajmują miejsca w łazience. Równie funkcjonalne są szafki boczne – wysokie lub niskie, z szufladami bądź półkami.
Interesującą propozycją jest lustro stojące, które można ustawić w dowolnym miejscu, w zależności od oświetlenia łazienki. Nad umywalkę najlepiej pasuje lustro z półką i dwiema lampami po bokach. Drewniane ramy mają ten sam jesionowy kolor co meble.
Ceramika „Cassini” produkowana jest w kolorze białym, wyjątek stanowi umywalka nablatowa w kolorze Carmino. Wszystkie wyroby dostępne są ze szkliwem KeraTect, które zapobiega ich nadmiernemu brudzeniu się i ułatwia utrzymanie czystości. <

Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 261 84 00 < infolinia: 0801 17 17 17 < www.keramag.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA