Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wrażenie, jakie robi na nas pomieszczenie, do którego wchodzimy zależy w głównej mierze od efektownych szczegółów przyciągających naszą uwagę. Do takich wysmakowanych wnętrzarskich akcentów niewątpliwie należą baterie serii „Cubista” firmy Oras.

KOLEKCJA „Cubista” swoim wzornictwem i nazwą nawiązuje do nurtu malarskiego stworzonego przez Pabla Picassa i Georges Braque’a. Nowa kolekcja Oras „Cubista” nosi widoczne cechy geometrycznych form charakterystycznych dla kubizmu: stożków, walców i kul. Projektant nowej kolekcji, Kirsi Svärd z firmy ED Design wyraża tym samym swoją fascynację kubizmem, w którym przedmioty stają się abstrakcyjnymi formami: łamanymi, analizowanymi i ponownie tworzonymi.
Punkty łączenia powstałe dzięki zestawieniu podstawowych kształtów – powierzchnie wspólne, przejścia, szwy i łączenia – sprawiają, że powstała całość jest jeszcze bardziej interesująca – wyjaśnia Kirsi Svärd.

PEŁNA OFERTA BATERII. Kolekcja baterii Oras „Cubista” została oparta na wpływach kubizmu, który łączy nowoczesność i ponadczasowość. Baterie utrzymane w nowoczesnym, prostym stylu o płynnych geometrycznych liniach świetnie komponują się we wnętrzach zaaranżowanych w różnych stylach.
W ramach kolekcji „Cubista” firma Oras przygotowała kompletny wachlarz produktów, które odpowiedzą na każde zapotrzebowanie. Kolekcja „Cubista” oferuje baterie przeznaczone dla wszystkich ujęć wody w domu: kuchni, łazienki i innych pomieszczeń sanitarnych.
W grupie baterii umywalkowych, producent oferuje dwa modele przystosowane do montażu bezpośrednio  na umywalce (nr 2804 i 2805 – z długą wlewką). Dodatkowo, w ofercie znajduje się model o numerze 2801 – bateria nablatowa, przystosowana do instalacji przy popularnych umywalkach stojących na blacie. Wszystkie baterie umywalkowe „Cubista” występują w wersjach z dodatkową rączką  natrysku „Bidetta”.
Czym byłaby łazienka bez prysznica lub wanny wyposażonej w atrakcyjną baterię? Dlatego też w kolekcji Oras „Cubista” znalazły się produkty w komfortowy sposób łączące wygodę i styl. Bateria natryskowa (nr 2870U) i wannowo-natryskowa (nr  2875U) wyposażone zostały w szybko reagujący termostat utrzymujący temperaturę wody dokładnie na wybranym przez użytkownika poziomie. Baterie natryskowa i wannowo-natryskowa mogą być łączone z dowolnym zestawem natryskowym Oras. W kolekcji znaleźć można również termostatyczne baterie wannowo-natryskowe do montażu podtynkowego. Ostatnim produktem zamykającym wachlarz baterii łazienkowych jest bateria bidetowa. Wszystkie baterie natryskowe „Cubista” posiadają wbudowany termostat, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

NOWOCZESNOŚĆ I PONADCZASOWOŚĆ. Projekt uwzględnia również wymogi w zakresie oszczędnego gospodarowania wodą. Baterie Oras „Cubista” są przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze oraz dają poczucie luksusu na co dzień. Standardowo baterie zaopatrzone są w przyciskowy korek automatyczny.


Oras Olesno Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 46-300 Olesno, tel. (034) 35 09 200, e-mail: Info.Poland@oras.pl, www.oras.com/pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA