Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Antado

REKLAMA

Firma Antado po raz kolejny wzbogaciła swoją ofertę mebli łazienkowych. Zgodnie z panującymi trendami najnowsza seria „ED-4” to funkcjonalne wzornictwo zamknięte w nowoczesnej formie.

Prezentowane meble znakomicie harmonizują zarówno z łazienkami tworzonymi w stylu naturalnym, jak również idealnie podkreślają charakter łazienek nowoczesnych. Wszystkie szafki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: jaśniejszym kolorze drewna bukowego oraz ciemniejszym kolorze egzotycznego drewna wenge.
Wszystkie szafki serii „ED-4”, ze względu na szklane matowe, półprzezroczyste drzwiczki, zostały wyposażone w szklane półki. Blaty szafek pod umywalki wykonano z blatów stosowanych zazwyczaj w meblach kuchennych. Ich grubość to 3,8 cm.
W serii dostępnych jest siedem różnych umywalek podkreślających wzorniczo styl kolekcji. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się nablatowa umywalka dolomitowa o owalnym wypukłym kształcie, ale dostępne są również inne umywalki nakładane bezpośrednio na blat, w tym prostokątna wykonana z dolomitu, szklana o kształcie miski oraz ceramiczna. Można również zakupić szafki z umywalkami wpuszczanymi w blat. Umywalki te dostępne są w trzech wariantach: ceramicznej, dolomitowej i stalowej (wykonanej ze stali nierdzewnej).
Wszystkie szafki pod umywalki mają jedną szerokość: 74 cm i dwie głębokości: 43,5 i 55,5 cm. Głębokość szafek uzależniona jest od  rodzaju zastosowanej umywalki. Seria „ED-4” to również cztery rodzaje regałów stojących oraz dwie niewielkie szafki wiszące. Zarówno regały jak i szafki wiszące występują w dwóch szerokościach: 45 i 74 cm. Uzupełnieniem kolekcji są specjalnie zaprojektowane lustra dostępne zarówno z oświetleniem jak i bez.
Najnowsza kolekcja pozwala nie tylko funkcjonalnie wypełnić przestrzeń, ale przede wszystkim pomaga kształtować przytulne i harmonijne miejsce wypoczynku.
Przegląd całego asortymentu firmy Antado znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.antado.pl.<

Antado < ul. Młyńska 1/3 < Straszyn k. Gdańska 83-010 < tel. (058) 682 89 45 < fax (058) 682 04 27 < e-mail: antado@antado.pl < www.antado.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA