Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Rozpoczęła się rejestracja uczestników „Jump the gap”, międzynarodowego konkursu na innowacyjne produkty i rozwiązania łazienkowe. Organizator konkursu, firma Roca, zaprasza wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się w terminie do 31 grudnia 2008 na stronie www.jumpthegap.net.
To już trzecia edycja „Jump the gap”. Konkurs organizowany jest co dwa lata przez firmę Roca. Jego celem jest – zgodnie z misją firmy – wspieranie innowacyjnych projektów. Hasło przewodnie konkursu brzmi: „Zaprojektuj dziś coś, czego będziesz używać jutro”.
W tym roku zadaniem uczestników jest przedstawienie wizji innowacyjnych produktów i rozwiązań łazienkowych: nowych produktów, przestrzeni lub funkcji i zastosowań. Roca kieruje konkurs do absolwentów i studentów architektury i projektowania wnętrz urodzonych po 1 stycznia 1974 r. To dla młodych twórców okazja do zaistnienia w świecie cenionych projektantów, architektów i firm. Nagroda w wysokości 5 tys. euro wręczona zostanie bowiem we wrześniu 2009 r. podczas wydarzenia „100% Design Fair London 2009”. Dodatkowo w zależności od cech projektów, Roca zapewnia realizację wyróżnionych modeli.
Zgłoszenia do konkursu należy składać za pośrednictwem strony internetowej www.jumpthegap.net do 31 grudnia 2008 r. Udział w konkursie jest bezpłatny. Propozycje konkursowe można przygotowywać indywidualnie lub w dwuosobowej grupie, lecz każda z osób w takim zespole może uczestniczyć tylko w jednym projekcie. Wstępnie zgłoszone prace należy nadsyłać do 13 marca 2009 r., zaś wybór zwycięzców nastąpi w kwietniu.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA