Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Roca organizuje IV edycję międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów i architektów „Jump the Gap”. Do 31 stycznia 2011 można rejestrować swój udział. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 5000 euro.
Głównym celem konkursu „Jump the Gap” jest wspieranie młodych, utalentowanych designerów z całego świata i pomoc w zdobyciu międzynarodowego uznania. Tak jak w poprzednich latach, w skład jury wchodzą wybitni przedstawiciele świata architektury i wzornictwa, w tym znany przedstawiciel polskiego środowiska projektowego Tomasz Rygalik. W tym roku w skład jury weszli:
· Ron Arad (Wielka Brytania), projektant i architekt przemysłowy, przewodniczący jury
· Gilda Bojardi (Włochy), redaktor naczelna włoskiego magazynu wnętrzarskiego Interni
· Javier Mariscal (Hiszpania), projektant
· Marcel Wanders (Holandia), projektant
· John Anthony Sahs (Japonia), projektant
· Josep Congost (Hiszpania), Dyrektor Roca Design Center i Innovation Lab.
Jury będzie oceniać zgłoszone projekty do 29 kwietnia 2011, a w maju ogłoszona zostanie lista laureatów konkursu. W czerwcu wyłoniony zostanie zwycięzca. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu 2011 roku podczas kolejnej edycji wystawy 100% Design w Londynie. Zwycięzca będzie mógł nawiązać współpracę z Roca Design Departament i stworzyć pełnowymiarową makietę swojego projektu, który będzie zaprezentowany podczas wystawy 100% Design.
W konkursie mogą brać udział osoby urodzone po 1 stycznia 1976 roku. Można rejestrować zgłoszenia indywidualnie, bądź w grupach dwuosobowych, ale każdy uczestnik może być autorem lub współautorem tylko jednego projektu. W przypadku grup, każdy z jej członków musi zarejestrować się na stronie. Udział w konkursie jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej dedykowanej konkursowi: www.jumpthegap.net
Szczegóły na stronie www.jumpthegap.net.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA