Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Roca organizuje IV edycję międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów i architektów „Jump the Gap”. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 5000 euro.
Głównym celem konkursu „Jump the Gap” jest wspieranie młodych, utalentowanych designerów z całego świata i pomoc w zdobyciu międzynarodowego uznania. Tak jak
w poprzednich latach, w skład jury konkursu wejdą wybitni przedstawiciele świata architektury i wzornictwa, w tym znany przedstawiciel polskiego środowiska projektowego Tomasz Rygalik.
Jury będzie oceniać zgłoszone projekty do 29 kwietnia 2011, a w maju ogłoszona zostanie lista laureatów konkursu. W czerwcu wyłoniony zostanie zwycięzca. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu 2011 roku podczas kolejnej edycji wystawy 100% Design w Londynie. Zwycięzca będzie mógł nawiązać współpracę z Roca Design Departament i stworzyć pełnowymiarową makietę swojego projektu, który będzie zaprezentowany podczas wystawy 100% Design.
W konkursie mogą brać udział osoby urodzone po 1 stycznia 1976 roku. Można rejestrować zgłoszenia indywidualnie, bądź w grupach dwuosobowych, ale każdy uczestnik może być autorem lub współautorem tylko jednego projektu. W przypadku grup, każdy z jej członków musi zarejestrować się na stronie. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Szczegóły na stronie www.jumpthegap.net.

JURY IV EDYCJI KONKURSU „JUMP THE GAP”
Ron Arad (Wielka Brytania), projektant i architekt przemysłowy, przewodniczący jury; Gilda Bojardi (Włochy), redaktor naczelna włoskiego magazynu wnętrzarskiego „Interni”; Javier Mariscal (Hiszpania), projektant; Marcel Wanders (Holandia), projektant; John Anthony Sahs (Japonia), projektant; Josep Congost (Hiszpania), Dyrektor Roca Design Center i Innovation Lab. Oraz Tomasz Rygalik (Polska), projektant

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA