Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Novellini

REKLAMA

„Lunes” to nowa seria kabin prysznicowych firmy Novellini. Kabiny te charakteryzują się prostym i atrakcyjnym designem. Profile są zabezpieczone środkiem antyutleniającym oraz farbami na bazie poliestru. Taka obróbka uodparnia aluminium na działanie wody i gwarantuje niezwykłą trwałość produktu, który nie traci przy tym swoich właściwości estetycznych i funkcjonalnych.

DZIĘKI dołączonym profilom wyrównującym istnieje możliwość zniwelowania nierówności do 30 mm. Zastosowane w tym produkcie szkło jest hartowane i w zależności od modelu może mieć grubość od 3 do 5 mm, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i trwałość. Perfekcyjne zamknięcie drzwi zapewniają natomiast listwy magnetyczne, które rozciągają się na całej wysokości prysznica. Szczególną cechą tej kabiny jest prosty montaż oraz niezwykle małe rozmiary opakowania. Kabina jest dostępna w kolorach białym, pergaminowym i srebrnym na wysoki połysk. Szkło bezpieczne hartowane, które stosowane jest jako wypełnienie kabiny może być przezroczyste,  z emaliowanym wzorem lub z oryginalnym wzorem „gotyk“. Szczególnego charakteru i tym samym wysmakowanego designu nadają kabinom „Lunes” chromowane dodatki i uchwyty.
Na szczególną uwagę i uznanie zasługuje duża różnorodność dostępnych wersji w serii „Lunes” – od kabin kwadratowych, poprzez prostokątne, półokrągłe, aż po różnego rodzaju specjalne ścianki, które mogą być wykorzystywane np. na poddaszu przy skosach. W ofercie znajdują się także różnego rodzaju drzwi prysznicowe będące idealnym rozwiązaniem do zabudowy wnęki lub mogące tworzyć w połączeniu ze ścianką boczną standardową kabinę symetryczną bądź asymetryczną. Dostępne są między innymi drzwi obrotowe, harmonijkowe, podwójne składane i przesuwne. Rozmiary drzwi są równie imponujące. Istnieje możliwość zabudowy na przykład wnęki o szerokości od 60 cm do ponad 180 cm!
Na koniec należy podkreślić, iż mimo wielu zalet, atrakcyjnego wyglądu i zastosowania najwyższej jakości materiałów kabiny z serii „Lunes” są także bardzo atrakcyjne i przystępne pod względem cenowym. I tak dla przykładu ceny kabin prysznicowych zaczynają się od 1560 zł netto, natomiast ceny drzwi prysznicowych od 960 zł netto, co niewątpliwie czyni serię „Lunes” bardzo konkurencyjną na rynku.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie firmy Novellini: www.novellini.com <

Novellini Sp. z o.o. ß ul. Staszica 37 ß 64-600 Oborniki Wielkopolskie ß tel./fax (061) 296 70 32 ß www.novellini.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA