Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Koło

REKLAMA

Styl, dobry smak, poczucie sukcesu, a jednocześnie odbicie trendów natury – takie przesłanie niosą nowe wanny narożne Koło: „Sesja”, „Rewia” i „Maxima”. Wykonane z akrylu sanitarnego, są równie praktyczne, co komfortowe.

NAROŻNE wanny Koło wprowadzają do wnętrza poczucie równowagi i oddają dążenie natury do symetrycznych kształtów. Opływowe brzegi „Maximy”, wyraźne krawędzie „Rewii” i oryginalny, wewnętrzny obrys „Sesji” – każda z nich zadziwia świeżością wyrazu. Dzięki nim łazienka staje się stonowana i uporządkowana, a jednocześnie zyskuje luksusowy, elegancki wymiar.
Do wyboru są trzy wspomniane modele: „Sesja”, „Rewia” i „Maxima”. Wzorniczo są one do siebie podobne – posiadają siedzisko i zaokrąglony zewnętrzny brzeg – uwagę jednak zwraca fakt, że są to trzy różne projekty. Wanny różnią się wymiarami („Sesja” 135x135 cm, „Rewia” 145x145 cm, „Maxima” 150x150 cm), a także wyprofilowaniem siedziska. Wszystkie są głębokie (co najmniej 44 cm), dzięki czemu możliwe jest zanurzenie w wodzie całego ciała.
Opcjonalnie wanny mogą być wyposażone w hydromasaż. Codzienne kąpiele połączone ze strumieniem wody masującym zmęczone mięśnie przyniosą ulgę i zredukują stres. Masaże wodne poprawiają m.in. krążenie oraz kondycję skóry.
Akryl sanitarny, z którego wykonano wanny Koło jest tworzywem o specyficznych cechach. Dzięki właściwościom izolacyjnym przygotowana kąpiel dłużej zachowuje wysoką temperaturę, a powierzchnia wanny jest ciepła i przyjemna w dotyku. Gładka powierzchnia akrylu ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Wanny mogą być wyposażone w specjalnie dopasowane obudowy, które ułatwiają montaż, a w wypadku wanien z hydromasażem zapewniają dostęp do instalacji.


Sanitec Koło Sp. z o.o.
 ul. Toruńska 154
62-600 Koło
tel. (063) 261 84 00
infolinia: 0801 17 17 17
www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA