Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy TECE

REKLAMA

„TECEprofil” to nazwa systemu uniwersalnych stelaży podtynkowych służących do mocowania przyborów sanitarnych w zabudowie gipsowo-kartonowej z rusztem z elementów drewnianych lub stalowych (np. Rigips, Knauf, profili UA itp.). Stelaże znajdują też zastosowanie w ścianach wykonanych w systemie profili stalowych „TECEprofil” oferowanych przez firmę TECE.
W skład  systemu „TECEprofil” wchodzą następujące stelaże:
– do w.c. ze spłuczką podtynkową (wymiary: 820x500x160; 1120x500x160 mm),
– do bidetu (1120x500x140 mm),
– do pisuaru (1120x500x140 mm),
– do umywalki (1120x500x140 mm) w wersji z kolanem odpływowym lub z syfonem podtynkowym (dla osób niepełnosprawnych),
– do mocowania w systemie ścian gipsowo-kartonowych różnego rodzaju uchwytów dla osób niepełnosprawnych (1120x300x80 mm),
– do montażu podejść dopływowych do baterii ściennych oraz podejść do pralek automatycznych (przyłącze wodne i odpływ z syfonem podtynkowym),
– spłuczka podtynkowa wraz z mocowaniem miski ustępowej pod zabudowę tzw. mokrą (750x500
x135 mm),
– „TECEbox” – pisuar do zabudowy na mokro (770x435x130 mm)
– „TECEbox” – bidet podtynkowy do zabudowy na mokro (360x435x130 mm)
– „TECEbox” – element montażowy pod umywalkę do zabudowy na mokro (360x435x130 mm).
Uzupełnieniem systemu jest prosty, ale bardzo uniwersalny system uchwytów mocujących do ścian masywnych, umożliwiających montaż stelaży w następujący sposób:
– równolegle do ściany masywnej,
– pod kątem 45° do montowanej ściany,
– w narożu pomieszczenia,
– prostopadle do montowanej ściany, jak i pod każdym dowolnym kątem lub też jako elementy wolno stojące, ale tylko w połączeniu z systemowym profilem znajdującym się w ofercie firmy TECE.
Oferowane są również różnego rodzaju śruby i wkręty, umożliwiające montaż stelaży w ścianach gipsowo-kartonowych wykonanych z elementów stalowych, jak i drewnianych.
Konstrukcja stelaży i uchwytów pozwala zastosować ten sam stelaż do montażu zarówno w ścianie, jak i w narożu ściany, a także precyzyjnie ustawić wysokość i głębokość stelaży. Dotyczy to również montażu przyborów – każdy stelaż posiada niezależną regulację rozstawu i wysokości montowanych elementów. Dzięki zastosowaniu dodatkowych uchwytów mocujących, ten sam stelaż może być użyty jako standardowy, jak i w wersji dla osób niepełnosprawnych (dotyczy to stelaży do w.c.). Stelaże „TECEprofil” są przystosowane do montażu każdego rodzaju ceramiki dostępnej zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach europejskich. Ponadto stelaż do montażu pisuarów posiada uniwersalny zawór spłukujący pozwalający na montaż urządzenia o dowolnym uruchomieniu (mechaniczne, na radar, elektroniczne).
Spłuczka podtynkowa firmy TECE posiada  mechanizm spłukujący pozwalający na użycie strumienia wody 9 lub 6 l oraz strumienia oszczędnościowego 3 l; bardzo prosta konstrukcja spłuczki pozwala na łatwą i szybką obsługę serwisową. W przypadku zastosowania stelaża w.c. niskiego (820 mm) przycisk spłukujący może być zamontowany od czoła bądź od góry stelaża. Przyciski spłukujące występują w wersjach pojedynczej i podwójnej – z możliwością wykorzystania strumienia oszczędnościowego. Kolejna niezaprzeczalna zaleta stelaży „TECEprofil” to dobre wytłumienie hałasów powstających przy działaniu przyborów sanitarnych – dopływ i odpływ wody. <

TECE Sp. z o.o. ß Pecz 57 ß 57-100 Strzelin ß tel. (071) 39 24 830 ß fax (071) 39 24 831 ß www.tece.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA