Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Czwarty, i ostatni w tym roku, salon „The House of Villeroy&Boch” otwarty został 7 listopada 2006 roku w salonie Vio-Mac w Rykach niedaleko Lublina. Gościem honorowym tej uroczystości był dr Alexander von Boch, dyrektor kreatywny firmy Villeroy&Boch, który podczas spotkania wygłosił wykład pt. „Emocje kształtów i kolorów”.
„The House…” w Rykach, przy ul. Warszawskiej, ma powierzchnię 49 m2, zatem jest to „dom” tzw. mały. Ekspozycja na planie kwadratu składa się z 4 pokoi – aranżacji łazienkowych wyposażonych wyłącznie w produkty Villeroy&Boch. W sumie jednak produkty niemieckiego producenta zajmują w salonie około 280 m2, gdyż „The House…” otaczają 24 boksy zaaranżowane w różnych
stylach przy pomocy ceramiki, płytek, mebli i urzadzeń wellness marki Villeroy&Boch. Prócz tego same kolekcje ceramiki znajdują się w kolejnych 25 boksach. To największa ekspozycja Villeroy&Boch w Polsce.
Firma Vio-Mac powstała we wrześniu 1994 r., natomiast jej współpraca z Villeroy&Boch trwa od ponad trzech lat (wcześniej Vio-Mac sprowadzał przez pośrednika wyroby niemieckiego producenta). Jako że Ryki są niewielkim miastem, sprowadzenie „domu” wymagało uzyskania zgody Villeroy&Boch.
Nowy rok firma Villeroy&Boch rozpocznie otwarciem piątego „The House…”. Jego budowa w salonie firmy Akcess w Białymstoku dobiega finałowi. Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi w styczniu przyszłego roku.                             
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA