Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

22 listopada 2010 r. odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego „The House of Villeroy & Boch” - tym razem w salonie Kamen w C.H. Metropol Dom i Wnętrze w Warszawie. Jest to już dziesiąta tego typu ekspozycja w Polsce. Pierwszy z „domów” powstał w 2006 r. w Łodzi.
„The House of Villeroy & Boch” w salonie Kamen ma 49 m2. Znajdują się w nim 4 kompletne boksy w pełni wyposażone w ceramikę, płytki, produkty wellness i akcesoria łazienkowe firmy Villeroy & Boch. Jest to zarazem drugi w Polsce „dom” trzeciej generacji, w którym można łatwo zmieniać wielkość boksów, dopasowując układ przestrzenny do indywidualnych potrzeb. Cały salon Kamen ma powierzchnię 386 m2. Współpraca między firmami Kamen Piotr Kamiński i Villeroy & Boch trwa od 2004 r.
Firma Kamen została założona przez Piotra Kamińskiego w 2001 roku. Dynamiczny rozwój zaowocował otwarciem nowych salonów w Warszawie i Białymstoku. Na łącznej powierzchni 1000 m² powstały nowoczesne aranżacje oparte na produktach najbardziej renomowanych marek, przede wszystkim niemieckich i włoskich. Aktualnie Kamen to jedna z największych firm w branży łazienkowej w regionie. Posiada 5 salonów ekspozycyjnych w Warszawie i jeden w Białymstoku, zatrudniając łącznie 27 osób. W 2010 roku magazyn „Łazienka“ wyróżnił salon firmy Kamen przy ul. Bartyckiej 26 o powierzchni 400 m² tytułem „SALON ROKU“.

SZCZEGÓLNA PREZENTACJA
„The House of Villeroy & Boch” to wyjątkowa koncepcja marketingu i sprzedaży, która powstała w 1998 r. w 250. rocznicę powstania marki Villeroy & Boch. „The House...”  to szczególny rodzaj prezentacji, w której zebrano rozmaite produkty i elementy dekoracyjne ze wszystkich dywizji V & B – Płytek, Łazienek i Wellness oraz Zastawy Stołowej – by stworzyć obszerną, zróżnicowaną ofertę i pokazać w ją realistycznych, oddziałujących na emocje aranżacjach. Zostało to zrealizowane w czterech ścianach prawdziwego domu, w perfekcyjnie zaprojektowanych wnętrzach – łazience, kuchni, holu, salonie i pokoju jadalnym.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA