Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
22 listopada odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego „The House of Villeroy & Boch” – tym razem w salonie Kamen w C.H. Metropol Dom i Wnętrze w Warszawie. Jest to już dziesiąta tego typu ekspozycja w Polsce. Pierwszy z „domów” powstał w 2006 r. w Łodzi.
„The House of Villeroy & Boch” w salonie Kamen ma 49 m2. Znajdują się w nim 4 kompletne boksy w pełni wyposażone w ceramikę, płytki, produkty wellness i akcesoria łazienkowe firmy Villeroy & Boch. Jest to zarazem drugi w Polsce „dom” trzeciej generacji, w którym można łatwo zmieniać wielkość boksów, dopasowując układ przestrzenny do indywidualnych potrzeb. Cały salon Kamen ma powierzchnię 386 m2. Współpraca między firmami Kamen Piotr Kamiński i Villeroy & Boch trwa od 2004 r.
Firma Kamen została założona przez Piotra Kamińskiego w 2001 roku. Dynamiczny rozwój zaowocował otwarciem nowych salonów w Warszawie i Białymstoku. Na łącznej powierzchni 1000 m² powstały nowoczesne aranżacje oparte na produktach najbardziej renomowanych marek, przede wszystkim niemieckich i włoskich. Aktualnie Kamen to jedna z największych firm w branży łazienkowej w regionie. Posiada 5 salonów ekspozycyjnych w Warszawie i jeden w Białymstoku, zatrudniając łącznie 27 osób. W 2010 roku magazyn #„Łazienka” wyróżnił salon firmy #Kamen przy ul. Bartyckiej 26 #o powierzchni 400 m² tytułem #„SALON ROKU”.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA