Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rusza Akademia Talentów Opoczno („Akademia TOP”), prestiżowy program edukacyjny dla najlepszych sprzedawców płytek ceramicznych z najlepszych salonów w Polsce.
W ramach Akademii najlepsi z najlepszych sprzedawców wezmą udział w profesjonalnym szkoleniu z technik sprzedaży, prowadzeniu i kontrolowaniu rozmowy sprzedażowej oraz profesjonalnej obsłudze klienta. Zajęcia trwać będą łącznie 6 dni, a poprowadzą je trenerzy jednej z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce – Centrum Szkoleniowe Kalkstein.
Program „Akademii TOP” to trzy etapy dwudniowych szkoleń w lipcu, wrześniu i listopadzie 2006 r., zakończone otrzymaniem certyfikatów ukończenia Akademii. Udział w programie pozwoli sprzedawcom na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, a klientom da pewność, że od każdego absolwenta prestiżowej „Akademii TOP” otrzyma profesjonalną poradę przy zakupie płytek ceramicznych.
Patronami medialnymi „Akademii TOP” są kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, miesięcznik „M jak Mieszkanie” oraz serwis Muratordom.pl. 

Aleksandra Chrzanowska,
promotion manager Opoczno S.A.

Sprzedawca jest niezwykle ważnym, a wręcz kluczowym, elementem całego procesu sprzedaży. Od jego wiedzy, kompetencji i zaangażowania bardzo często zależy ostateczny wybór dokonywany w sklepie przez klienta. Opoczno S.A., poprzez wprowadzenie programu Akademia Talentów Opoczno, chce wspomóc codzienne działania sprzedawców. „Akademia TOP” to trzy etapy szkolenia: pierwszy odbędzie się w dniach 25-26 lipca. Kolejne będą miały miejsce we wrześniu i listopadzie. Chciałabym dodać, że w tym roku w „Akademii TOP” weźmie udział 75 sprzedawców z całej Polski. Niemniej jednak naszym celem jest, aby „Akademia TOP” odbywała się co roku obejmując swoim zasięgiem coraz szersze grono najlepszych sprzedawców płytek ceramicznych w Polsce.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA