Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Coram posiada w swej ofercie bogatą gamę akcesoriów zarówno do łazienek hotelowych, jak i domowych. Unikatowym i perfekcyjnym wzornictwem może się pochwalić holenderski producent Geesa. Firma Geesa dołączyła do grupy Coram w 1988 roku jako cieszący się dużym uznaniem producent wysokiej klasy akcesoriów łazienkowych.

Geesa będąc jednym z niewielu producentów wyspecjalizowanych w tym segmencie rynku, jest często wybierana przez projektantów hoteli czterogwiazdkowych i pensjonatów. Wyboru luksusowej linii akcesoriów łazienkowych dokonały m.in. hotele Marriott, Hilton, Sheraton, Holliday Inn, Mercury, Radisson SAS, Inter Continental. Akcesoria Geesa znane są już w 60 krajach świata.

Wśród akcesoriów przeznaczonych do użytkowania w hotelach warto zwrócić uwagę na linię Hotel Collection. Zawiera ona m.in. szeroką gamę mydelniczek: od koszykowych po ażurowe, mydelniczki wolno stojące oraz wykonane z tworzywa; ponadto dozowniki na mydło w płynie w wersji ściennej oraz montowane w blacie. Wymienić można również szklanki pojedyncze i podwójne z wieszakiem na szczotki wykonane ze szkła przezroczystego i białego.

Linia akcesoriów hotelowych Hotel Collection obejmuje także całą gamę wieszaków na ręczniki, uchwytów i poręczy o różnych długościach i w różnych rozwiązaniach. Są tu m.in. wieszaki z półką, wieszaki wielopoziomowe, a także uchwyty montowane przy wannie lub w kabinach połączone z ażurową mydelniczką. W szerokim asortymencie pojemników na papier toaletowy występują m.in. wpuszczane w płytki oraz z dodatkowym uchwytem lub oddzielnymi wieszakami na zapas papieru.

Geesa to również ogromny wybór akcesoriów przeznaczonych do łazienek domowych. Linia Montana Nova składająca się z 16 elementów wykonana jest, podobnie jak inne serie z mosiądzu pokrytego galwanicznie wysokiej jakości chromem. Akcesoria można dowolnie konfigurować, dobierając odpowiedni element wykończeniowy z ABS w wersji chrom lub satyna, bądź w jednym z dwóch kolorów naturalnych (orzech lub brzoza). Możliwa jest także wersja w wykończeniu chromowo-złotym. Elementy szklane występujące w tej serii posiadają wykończenia ze szkła mrożonego.

Kolejna seria - Escala składa się z 15 elementów o bardzo delikatnym kształcie. Wykończenia dostępne są tu w wersji chromowej, satynowej lub złotej poprzez wykorzystanie pierścienia maskującego wykonanego z ABS. Elementy złocone pokryte są cienką warstwą 24-karatowego złota.

Należy wspomnieć również o perełce wśród licznych serii Geesy, a mianowicie Circles (13 elementów). Novum to utrzymana w modernistycznym stylu seria BloQ. Akcesoria stojące wykonane z ceramiki charakteryzują z kolei serię Fun-E. O wysokiej klasie produktów Geesa świadczy fakt, że producent udziela na nie 12-letniej gwarancji.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA