Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Prywatna rodzinna firma Harimex działa na rynku od 1990 roku. W jej ofercie znajdują się eleganckie akcesoria łazienkowe - wieszaki, półki, mydelniczki i inne przedmioty niezbędne, aby móc wygodnie i swobodnie korzystać z łazienki.

Odpowiednio dobrane akcesoria podnoszą walory estetyczne pomieszczenia oraz nadają mu jedynego i niepowtarzalnego charakteru. Kwestią niebagetelną jest zatem linia wzornicza produktu.

Akcesoria łazienkowe firmy Harimex wytwarzane są ze szlachetnego mosiądzu, obrabianego skrawaniem, a następnie pokryte galwanicznie warstwą miedzi, niklu i chromu dekoracyjnego w firmie P.U.H. Gallux z Rumii. Dzięki temu cechuje je ogromna wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ substancji chemicznych, na co szczególnie zwracają uwagę klienci podejmując decyzję o zakupie wyposażenia do łazienki. Obok wysokiej jakości i niebanalnego wzornictwa produkty firmy wyróżniają się wysoką funkcjonalnością i łatwym montażem, a dzięki swoim ergonomicznym kształtom można je dopasować do każdej łazienki.

Zróżnicowanie kolekcji pod względem wzorniczym sprawia, że klientami firmy są nie tylko osoby prywatne, ale również ośrodki wypoczynkowe i hotele wyższej kategorii. Harimex jest atrakcyjnym partnerem dla firm budowlanych, wykończeniowych oraz dystrybutorów artykułów wyposażenia mieszkań. Swoim partnerom handlowym firma proponuje korzystne warunki współpracy, terminowość dostaw, a także zapewnia sprawną realizację zamówień specjalnych. Co więcej, firma nie współpracuje z hipermarketami, co uatrakcyjnia ofertę dla sklepów i salonów z wyposażeniem łazienek oraz składów budowlanych.

Każda z trzech produkowanych kolekcji (Andi, Brando i Xedos) składa się z ponad dwudziestu elementów i jest w stanie doskonale zaspokoić potrzeby użytkowników łazienki. W skład kolekcji wchodzą różnego typu wieszaki na ręczniki, półki, mydelniczki, uchwyty do kubków, szczotki toaletowej, wieszaki do papieru toaletowego oraz lustra.

Kolekcja Andi charakteryzuje się bardzo ciekawym skandynawskim wzornictwem oraz zdecydowanymi liniami, które pasują do dużych łazienek. Wrażenie jakie wywiera kolekcja Brando można określić krótko - dyskretny urok elegancji, funkcjonalność oraz wyjątkowo przystępna cena.

W grudniu ubiegłego roku odbyła się oficjalna premiera kolekcji Xedos. Jest ona najnowszą, bardzo udaną propozycją firmy, co potwierdza gwałtowny wzrost udziału w rynku. Nową kolekcję firmy Harimex charakteryzuje niska cena przy nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądzie. Co więcej, na wszystkie akcesoria łazienkowe Harimex udziela pięcioletniej gwarancji.

Chcąc uzyskać dodatkowe informacje, prospekty, wzory lub dokonać prezentacji wyrobów można się kontaktować bezpośrednio z siedzibą firmy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA