Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Pool-Spa wspólnie z gryficką policją zorganizowała akcję pod hasłem \"Bezpieczny rowerzysta na drodze\". W jej ramach producent ufundował kilkaset kompletów oświetlenia rowerowego, które bezpłatnie montowano wszystkim chętnym. Akcja ma na celu poprawienie widoczności rowerzystów, a docelowo również poprawę bezpieczeństwa na drodze.

Organizatorzy przygotowali stanowiska, przy których policjanci z KPP Gryfice montowali oświetlenie w rowerach wszystkich chętnych. Akcji towarzyszył festyn, w trakcie którego organizowane były konkursy dla dzieci i młodzieży, sprawdzające wiedzę na temat bezpieczeństwa i zagrożeń w ruchu drogowym. Akcja została przeprowadzona w Gryficach - mieście, gdzie zlokalizowana jest fabryka głównego organizatora, firmy Pool-Spa. Jednak, jak zapewnia szef marketingu Pool-Spa Kamil Sadowski, nie była to akcja jednorazowa.

- Chcielibyśmy, aby w przyszłości akcja zasięgiem objęła województwo zachodniopomorskie, a może nawet i całą Polskę. Nie ukrywam, iż liczymy na to, że przyłączą się do nas także inne firmy, którym będzie zależało na poprawieniu bezpieczeństwa dzieci na drodze. Jestem przekonany, że każdy kierowca samochodu zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakim jest słabo widoczny rowerzysta na drodze. Dlatego mam nadzieję, iż znajdzie się sporo chętnych do wsparcia tej inicjatywy - mówi Kamil Sadowski.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA