Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Aqua San - Salon Łazienek i Wellness, taką nazwę nosić będą targi łazienkowe, które odbędą się w Poznaniu w 2006 roku. Decyzja zapadła 30 czerwca br. podczas drugiego posiedzenia Rady Programowej nowych targów łazienkowych, które odbyło się w Warszawie.

Podczas spotkania wybrano też logotyp nowych targów - piktogram osoby biorącej prysznic. Jego ostateczna wersja będzie gotowa za ok. 2 miesiące. Nazwa i logotyp nowych targów wyłonione zostały spośród prac nadesłanych na ogłoszony dwa miesiące wcześniej konkurs. Konkurs ogłosiły Międzynarodowe Targi Poznańskie i Wielkopolska Izba Architektów. Napłynęło na niego blisko 50 propozycji nazw i projektów logotypu.

Wyboru dokonali członkowie Rady Programowej nowych targów, w skład której wchodzą przedstawiciele środowiska producentów i dystrybutorów branży wyposażenia łazienek (w tym stowarzyszenia \"Łazienka 2001\") oraz przedstawiciele Międzynarodowych Targów Poznańskich, środowiska architektów i prasy branżowej.

Podczas spotkania potwierdzono też wcześniejsze ustalenia co do terminu i formuły targów. Aqua San odbędzie się więc w dniach 28.03. - 31.03. 2006 r. w Poznaniu, równolegle z targami Instalacje. Swoim zakresem salon obejmie szeroko pojęte wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, technikę basenową, sauny, solaria. Targi odbywać się będą w cyklu dwuletnim.

Ustalono też wstępną listę oraz tematykę imprez towarzyszących.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA