Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Targi Aqua-San 2006 - Salon Łazienek i Wellness, czyli planowane na kwiecień przyszłego roku pierwsze od 4 lat targi branży łazienkowej w naszym kraju, nabierają realnych kształtów. Podczas ostatniego posiedzenia rady programowej targów ustalono przede wszystkim tematykę imprez i konferencji towarzyszących.

W najbliższym czasie ogłoszony zostanie konkurs na projekt współczesnej, publicznej łaźni spa. Adresowany jest on głównie do studentów ASP i wydziałów architektury. Zainteresowani wzięciem udziału w konkursie będą mogli spotkać się na specjalnych warsztatach przygotowawczych, które odbędą się w październiku br. podczas targów Tour Salon w Poznaniu. Nagrodzone w konkursie projekty zostaną zaprezentowane podczas specjalnej wystawy na targach Aqua-San.

Ofertę targów Aqua-San wzbogacą też konferencje. Jedna z nich, poświęcona zagadnieniom makroekonomicznym, adresowana będzie przede wszystkim do sektora handlowego branży wyposażenia łazienek. Druga swą tematyką będzie obejmowała sferę, którą zainteresowani są inwestorzy w sektorze ośrodków biologicznych, ośrodków spa i wellness oraz właściciele hoteli. Przewidziano też dyskusję panelową na temat kondycji polskiego wzornictwa przemysłowego w segmencie wyposażenia łazienek. Wezmą w niej udział projektanci, producenci i przedstawiciele mediów.

Poza imprezami towarzyszącymi targowe ekspozycje uatrakcyjnić ma wystawa aranżacji łazienek. Najprawdopodobniej będzie ona podzielona na trzy grupy tematyczne: małą łazienkę, łazienkę hotelową i salon kąpielowy.

Przypomnijmy, że targi Aqua-San 2006 odbywać się będą od 28 do 31 marca w Poznaniu. W zamierzeniu skupiać mają one nie tylko branżę wyposażenia łazienek, ale też producentów płytek ceramicznych (dotychczas skupionych przy targach Budma) oraz branżę związaną z ruchem wellness, czyli producentów saun, solariów, sprzętu do rehabilitacji, itp. Aqua-San 2006 odbywać się będą równolegle z targami Instalacje.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA