Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Z dniem 1 września 2007 r. firma Acquastyle Sp. z o.o. rozpocznie działalność pod nową nazwą – Aquaart - Eastern Europe Sp. z o.o. Cały dotychczasowy zespół Acquastyle będzie kontynuował pracę jako Aquaart.
Zmiana nazwy wiąże się z decyzją firm Damixa i Glass o przeniesieniu swojej dotychczasowej działalności do firmy będącej ekspertem w dziedzinie dystrybucji. Aquaart specjalizuje się w dystrybucji i jest jednym z czołowych dystrybutorów w branży sanitarnej, jak i kluczowym partnerem firm Glass i Damixa w krajach Europy wschodniej.
- Zmianie ulegnie nasza dotychczasowa oferta. Oprócz aktualnie reprezentowanych marek, będziemy mogli zaoferować  również brytyjską ceramikę Twyford, szeroką ofertę mebli łazienkowych Gorenje oraz znakomite szwedzkie akcesoria łazienkowe Smedbo.  W niedługim czasie wprowadzimy także na polski rynek nowe produkty dotychczasowych marek – powiedział Bohdan Goralski, dyrektor handlowy Aquaart – Eastern Europe. 
Bez zmian pozostaje siedziba firmy, wszystkie numery telefonów i faxu. Również dotychczasowe adresy e-mail  pozostaną aktywne.
Grupa Aquaart osiągnęła swoją obecną pozycję jako dystrybutor, specjalizując się w rozwoju nowych marek. W chwili obecnej jest jednym z trzech największych dystrybutorów na swoich dotychczasowych rynkach. Aquaart obiecuje znaczące i długoterminowe inwestycje na naszym rynku, zamierza również wprowadzić nowe metody i sposoby promocji.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA