Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Aquaform jest producentem kabin prysznicowych, wanien, brodzików #oraz parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 roku, jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek. Od tego momentu trwa jej intensywny rozwój.

Aquaform oferuje swoim klientom produkty dwóch marek. Wyroby te charakteryzują się przede wszystkim estetyką wykonania i wysoką trwałością. Kabiny prysznicowe, wanny, brodziki wyróżniają się oryginalnym i różnorodnym wzornictwem, a projektanci firmy nieustannie opracowują nowe rozwiązania, aby zaspokoić zmieniające się gusta klientów. Doskonałe połączenie wszystkich tych cech sprawia, że produkty Aquaform wzbudzają zaufanie i dają możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni łazienkowej. W parze z eleganckim wzornictwem idzie wysoka jakość produktów. Materiały, z których zostały one wykonane, są dobierane w bardzo staranny i selektywny sposób. Wszystkie urządzenia powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu produkty Aquaform z każdym rokiem zyskują coraz większe grono zwolenników oraz są gwarancją niezawodnego i długoletniego użytkowania.
Prostokątna wanna LINEA. Linea to wanna, która zachwyci miłośników prostego i eleganckiego stylu. Na pewno zachwyci miłośników prostoty i elegancji. Oszczędna w swej formie idealnie odpowiada na najnowsze trendy a jednocześnie jest  bardzo wygodna. Obszerna Linea dobrze będzie się prezentować w dużych łazienkach. Jej dodatkowym atutem jest materiał, z którego zostałą wykonana. Wysokiej jakości akryl sanitarny, to materiał odporny na uszkodzenia i przebarwienia o właściwościach termoizolacyjnych i antypoślizgowych. Wymiary: szerokość 80 cm, długość 180 cm, głębokość 48 cm, pojemność 280 l.
Półokrągła kabina prysznicowa SALGADO jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na komforcie i swobodnej kąpieli. Brak profili pionowych oraz specjalnie zaprojektowany profil poziomy nadają kabinie ciekawy kształt oraz podkreślają jej oryginalną linię. Połączenie dużych powierzchni szklanych oraz aluminiowych uchwytów i zawiasów sprawia, że kabina SALGADO wyróżnia się prostotą #i elegancją. Wyjątkowo szerokie wejście powoduje, że korzystanie z niej jest niezwykle wygodne, #a wysokość kabiny - 190 cm, pozwala zamontować produkt na bardzo płytkich lub nawet wpuszczanych w podłogę brodzikach. SALGADO jest dostępna #w trzech rozmiarach 80, 90 cm oraz 100 cm.
Linia mebli ANCONA została pomyślana i stworzona dla osób ceniących nowoczesny design. Daje ona nieograniczone możliwości aranżacji spójnej z ofertą wszystkich produktów Aquaform. Prostota forma i elegancka kolorystyka uczyni Twoją łazienkę nowoczesną i funkcjonalną.
Dopracowane detale i wysokiej jakości, trwały #i wygodny system szuflad wyposażony w mechanizm automatycznego domykania, gwarantuje niezawodność użytkowania.

Aquaform Sp. z o.o., Kijewo 9 B, 63-000 Środa Wlkp., tel. (61) 622 01 00, www.aquaform.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA