Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Aquaform jest niezależną spółką-córką niemieckiego koncernu Dusar - jednego z największych w Europie producentów wyposażenia łazienek. W swoim portfelu posiada produkty czterech marek - Aquaform, Shower Star, Saniku i Dusar. Dzięki takiemu podziałowi szeroki asortyment kabin prysznicowych, wanien, wanien z hydromasażem, brodzików i parawanów nawannowych jest dostosowany do potrzeb określonych grup klientów i kanałów dystrybucji.

Kabiny prysznicowe marki Aquaform znalazły swoje miejsce w niższym i średnim segmencie cenowym. Są dystrybuowane poprzez sieć hurtowni i punkty sprzedaży detalicznej. Najważniejszymi wymaganiami stawianymi przez użytkowników i spełnianymi przez produkty Aquaform są estetyka wykonania oraz trwałość. Kabiny produkuje się z wyselekcjonowanych materiałów, a szczególną uwagę przykuwają odporne na udar tafle ze szkła bezpiecznego (dostępnego w 10 wzorach). Na całość składają się również malowane proszkowo profile aluminiowe o podwyższonej wytrzymałości oraz elementy łączeniowe z poliamidu zbrojonego włóknem szklanym. W głównej mierze to właśnie te ostatnie części sprawiają, że kabiny marki Aquaform są trwałe i stabilne - służą bezawaryjnie przez wiele lat.

Dowodem renomy produktów tej marki jest także fakt, że kabina prysznicowa Glass 5 została uhonorowana tytułem Łazienka - \"Wybór Roku 2004\". Jury doceniło wzornictwo, standardy, rozwiązania techniczne, zgodność z zasadami i normami konsumenckimi oraz niską cenę w stosunku do wysokiej jakości.

Kabiny prysznicowe Saniku to produkty z wyższej półki cenowej, wpasowujące się w najnowocześniejsze trendy na rynku. Doskonale sprawdzają się w projektach o stylu minimalistycznym, charakterystycznym dla ekskluzywnej łazienki, ponieważ stwarzają możliwość dowolnego zagospodarowania przestrzeni. Markę wyróżniają przede wszystkim nowoczesny design oraz możliwość tworzenia produktów na indywidualne zamówienie klientów.

Zachowanie prostych kształtów, przy jednoczesnym dbaniu o piękny wygląd i funkcjonalność, powoduje ponadto, że kabiny prysznicowe tej marki mają niepowtarzalny i subtelny charakter. Wyróżniają się one przede wszystkim oryginalnym, bezpiecznym szkłem strukturalnym o grubości nawet 8 mm (edycja Saniku Nˇ8), brakiem profili oraz okuciami wykonanymi z masywnych odlewów mosiężnych.

Klient, który zdecyduje się na zakup kabiny Saniku ma pewność, że oprócz otrzymania najwyższej jakości produktu, może zaspokoić także chęć posiadania w domu rzeczy pięknej, wartościowej i niezawodnej. Podobnie projektant - proponując kabinę Saniku musi być przekonany, że nie jest to tylko jedna z części użytkowych, ale przede wszystkim element kluczowy w organizacji przestrzeni. Produkty marki Saniku są spełnieniem marzeń o łazience, jako miejscu przynoszącym czystość nie tylko cielesną, ale także wizualną.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA