Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Czeski koncern Lasselsberger podczas targów Budma 2004 zainaugurował pierwszą edycję konkursu \"Czeska płytka w architekturze\". Przedsięwzięcie adresowane jest do architektów oraz projektantów wnętrz. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest nie tylko Lasselsberger, ale także firma Kerpol będąca generalnym przedstawicielem czeskiego koncernu w Polsce.

Zgłoszone do konkursu prace oceniane będą w czterech kategoriach. Pierwsza obejmować będzie obiekty przemysłowe oraz użyteczności publicznej, w których zastosowano płytki ceramiczne w ilości powyżej 1000 m kw. Druga kategoria dotyczy tych obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, w których wykorzystano płytki w ilości nie przekraczającej 1000 m kw. Projekty zrealizowane w pomieszczeniach mieszkalnych mogą być natomiast zgłaszane do trzeciej kategorii \"Dom i Mieszkanie\". Natomiast do czwartej, otwartej kategorii można zgłaszać projekty o wyjątkowych walorach estetycznych i funkcjonalnych.

W pierwszych trzech kategoriach wysokość głównej nagrody wynosi 10 tys. zł, natomiast w czwartej - 5 tys. zł. Ocenie jury, w skład którego będzie wchodził przedstawiciel Lasselsbergera, Kerpolu oraz członek zarządu SARP będą podlegały obiekty oddane do użytku od stycznia br. do 31 grudnia br. Mogą być to realizacje podłóg, ścian oraz elewacji wykonanych z produktów firm wchodzących w skład koncernu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA