Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Sanitop-Winegnroth Polska wprowadziła do swojej stałej oferty markową armaturę dwóch czołowych włoskich producentów: Paffoni Rubinetterie oraz Paini, a także produkty włoskiego producenta wyspecjalizowanego w produkcji baterii termostatycznych - firmy Huber.

Firmy te to wieloletni strategiczni partnerzy-dostawcy produktów dla firmy Sanitop-Wingenroth na rynek niemiecki. Sanitop-Wingenroth Polska, posiadający centrum logistyczne w Obornikach Wielkopolskich i obsługujący wielu klientów w całej Europie Wschodniej uruchomił sprzedaż tych produktów z zapewnieniem dopasowanych do potrzeb rynku stanów magazynowych oraz stały monitoring zapotrzebowania na nowe modele. Firma zapewnia profesjonalne szkolenia techniczne oraz pełen pakiet wsparcia marketingowego w postaci materiałów reklamowych i ekspozytorów.
Znana od wielu lat na polskim rynku armatura spod znaku Paffoni to przede wszystkim produkty średniej i wysokiej klasy. Nowoczesne wzornictwo tej armatury pozwala wkomponować ją w wiele modernistycznych, ale i klasycznych projektów łazienek. Najnowsza seria \"Berry\" to unikalny owalny kształt korpusów i wylewek. Seria \"Level\" to jedna z najpopularniejszych na rynku ofert kwadratowej, minimalistycznej armatury dla najwybredniejszych klientów. Seria \"Stick\" to tradycyjne rozwiązania dla każdej łazienki bez względu na styl. Nowa, ekskluzywna seria \"Fonte-Elys\" to powiew luksusu, galanteria dla wysmakowanego wnętrza. Sanitop-Wingenroth proponuje pełne serie produktów, w tym asortyment prysznicowy, do którego należą: kolumny prysznicowe z armaturą standardową i termostatyczną, zestawy prysznicowe oraz słuchawki. Firma oferuje pełen zakres części zamiennych i serwis na terenie całego kraju.
Ofertę baterii włoskiej firmy Paini można nazwać nowością na polskim rynku. Dotychczas armatura tego producenta była praktycznie niedostępna lub oferowana w bardzo wąskim zakresie. Sanitop-Wingenroth wprowadził do oferty kilka ściśle wyselekcjonowanych serii produktów. Nawiązują one swoim wzornictwem do aktualnych trendów rynkowych, co powoduje spore zainteresowanie architektów wnętrz oraz właścicieli salonów łazienkowych. Seria \"Fluxio\" to odpowiedź na trend industrialny w projektowaniu wnętrz zarówno loftów jak i wielu budynków użytku publicznego. Seria \"Crux\" to nowa forma minimalistycznego kwadratu. Seria \"Morgana\" nadaje wodzie nowy wymiar - skóra dłoni poddaje się strumieniowi o niespotykanym kształcie i delikatnoćci.
Sanitop-Wingenroth proponuje od niedawna także produkty firmy Huber. Zaawansowana technologia daje gwarancje wieloletniej prawidłowej pracy termostatu i zadowolenia klienta. Oferta tego producenta to przede wszystkim cała seria kolumn prysznicowych oraz kilka nietypowych baterii wannowych wielootworowych. Szczególnie interesująca jest seria produktów \"Ego\" oraz \"Atelier\", a także ekonomiczna wersja kolumny natryskowej \"Rondo\".
Uzupełnieniem nowej oferty armatury jest wprowadzenie do sprzedaży kompletnego programu ekskluzywnego osprzętu instalacyjnego o nazwie \"Antigua\" w postaci: syfonów umywalkowych, korków automatycznych do umywalek typu click-clack oraz zaworów do armatury. Oferowane są 3 serie osprzętu: \"Luxus\", \"Square\" oraz \"Exclusiv\". Każda z serii nawiązuje kształtami detali do kształtów armatury. Wszystkie produkty marki Sanitop-Wingenroth wykonane są z mosiądzu chromowanego o najwyższych parametrach. <

Sanitop-Wingenroth Polska Sp. z o.o. < Kowanowo 23 < 64-600 Oborniki < tel. (061) 652 32 83 < e-mail: biuro@sanitop-wingenroth.pl < www.sanitop-wingenroth.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA