Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Na początku grudnia, na ulicy Bartyckiej w Warszawie otwarto nowy, ekskluzywny salon łazienek House of Art Design. Jego oferta skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców zainteresowanych urządzaniem domu – klientów indywidualnych, klientów współpracujących z projektantami oraz samych projektantów. Znakiem rozpoznawczym House of Art Design jest niespotykana, awangardowa architektura wnętrza. Klientom nowego salonu doradzać ją sprzedawcy przeszkoleni w obsłudze programów do wizualizacji łazienek. Oprócz produktów znajdujących się aktualnie w ofercie salonu, w House of Art Design można również kupić produkty z oferty Galerii Art Design w Wilanowie, dostępnej do tej pory jedynie architektom wnętrz.
Otwarcie House of Art Design zbiegło się z obchodami jubileuszu firmy Art Design i jest jednocześnie swoistym powrotem jej założycieli, specjalistów od wyposażenia łazienek, do własnych korzeni. 10 lat temu #zapragnęli oni w unikalny i luksusowy sposób zaoferować klientom wszystkie produkty niezbędne do urządzenia eleganckiej łazienki, a nawet całego domu. Chcąc się #wyróżnić, stworzyli koncept z pogranicza sztuki i designu. Z połączenia tych dwóch jakości powstała firma Art Design i jej pierwszy salon – Galeria Art Design w Wilanowie, prezentująca nowe trendy, które wyznaczają kierunki rozwoju sztuki projektowania wnętrz.
Obecnie firma Art Design współpracuje bezpośrednio z ponad 400 najlepszymi producentami z Europy, m.in. Atlas Concorde, Dornbracht, Hansgrohe, Hüppe, Kaldewei czy Villeroy & Boch. Do tej pory zrealizowała marzenia o nowym domu ponad 7000 klientów oraz wizje artystyczne ponad 350 projektantów i architektów wnętrz. Klientom oferuje szeroką gamę najwyższej jakości produktów, architektom – niezbędne w pracy materiały, wiedzę, szkolenia, wyjazdy na targi, wernisaże i pokazy.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA