Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Artweger

REKLAMA

Artweger Sp. z o.o. rozpoczęła rok 2006 od przeprowadzki z Łodzi do Warszawy. O przeprowadzce do stolicy zadecydowały względy handlowe i ekonomiczne – lokalizacja w Łodzi okazała się nieefektywna. W Warszawie firma ma szansę być bliżej rynku.
Początek roku przyniósł też kolejną innowację w funkcjonowaniu firmy Artweger – magazyny podstawowych produktów firmy będą znajdowały się przy zakładach produkcyjnych oraz u krajowych dystrybutorów. Zmiana ta w żaden sposób nie wpłynie na dostępność i czas realizacji produktów tej marki na naszym rynku. Tak jak do tej pory czas oczekiwania na produkty szybko rotujące będzie wynosił do tygodnia, natomiast na produkty „na miarę” czy kabiny wielofunkcyjne od 3 do 6 tygodni.
W Warszawie działa już biuro firmy, a na wiosnę zostanie uruchomiona mała ekspozycja, na której firma planuje pokazać kilka kluczowych kabin oraz zaaranżować ją kameralnie jako kącik porad architektonicznych. Nacisk zostanie położony na najnowsze pozycje w ofercie austriackiego producenta, m.in. na nową wersję kabiny „Cityline Top” – półokrągłą dostawianą do prostej ściany, na serię kabin „Higline” oraz połączenie wanny z kabiną – „Twinline”.
„Highline” – wysokość w standardzie. Nowa seria kabin prysznicowych „Highline” jest reakcją na coraz większe zainteresowanie klientów kabinami o ponadprzeciętnej wysokości. Wysokość kabiny „Highline” (204 cm) gwarantuje lepszą ochronę przed pryskaniem wody, szczególnie przydatną dla wyższych użytkowników lub przy wykorzystaniu paneli z dyszami masażowymi lub tzw. prysznicy talerzowych. Inne zalety tej kabiny to:
– wygodne, bezprogowe wejście,
– wyjątkowa stabilność dzięki dodatkowemu mocowaniu do podłogi,
– łatwe otwieranie drzwi i większa szczelność dzięki podnoszeniu się drzwi na zawiasie w momencie otwierania i obniżaniu się w momencie zamykania,
– łatwe czyszczenie dzięki przyklejanym od zewnątrz zawiasom.
„Twinline“ – podwójna korzyść. Wspólnie z wiedeńską grupą projektantów Gregerpauschitz firma Artweger stworzyła elegancką całość o delikatnych i nowoczesnych kształtach. Za cel postawiono sobie stworzenie komfortowego produktu, wyróżniającego się nie tylko niepowtarzalną użytecznością, ale również szlachetnego wzorniczo. „Twinline” jest kolejnym produktem firmy Artweger, który wyznacza nowe trendy w łazience. Użytkownik może wygodnie skorzystać zarówno z kabiny jak i z wanny. Dodatkową zaletą są różne możliwości zabudowy wanny, dzięki opcjonalnym obudowom, których część można zastosować, a część zastąpić płytką ceramiczną.
Wanna wykonana jest z konglomeratu, a drzwi z 6 mm szkła hartowanego wzmacnianego folią jak w przypadku samochodów. Zamknięcie kabiny posiada zabezpieczenia, które gwarantują szczelność i uniemożliwia ich otwarcie w czasie, kiedy wanna jest wypełniona wodą. Specjalna konstrukcja profili przyściennych gwarantuje szczelność w obszarze drzwi i funkcjonalne umieszczenie słuchawki prysznicowej. Zawiasy zamontowane są po zewnętrznej stronie drzwi dzięki specjalnej technice klejenia. Dzięki temu pielęgnacja strony wewnętrznej jest bardzo łatwa.
„Twinline” będzie można zamawiać na polskim rynku od sierpnia 2006, a cena produktu w zależności od wykończenia będzie wahała się od 3.500 do 5.000 euro. <

Artweger Sp. z o.o. < 02-952 Warszawa < ul. Wiertnicza 127 lok. 1 < tel. (022) 642 13 43 < www.artweger.pl < info@artweger.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA