Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od połowy lutego 2006 roku firma Artweger będzie mieć swoją siedzibę w Warszawie. Adres nowego biura firmy to ul. Wiertnicza 127.
Jak mówi Maciej Jaworski, dyrektor handlowy firmy Artweger, o przeprowadzce do stolicy zadecydowały względy handlowe i ekonomiczne – lokalizacja w Łodzi okazała się nieefektywna. W Warszawie firma ma szansę być bliżej rynku.
Początek roku przyniesie też kolejną innowację w funkcjonowaniu firmy Artweger – magazyny podstawowych produktów firmy będą znajdowały się przy zakładach produkcyjnych oraz u krajowych dystrybutorów. Zmiana ta – jak podkreśla Maciej Jaworski – w żaden sposób nie wpłynie na dostępność i czas realizacji produktów tej marki na naszym rynku:
Tak jak do tej pory czas oczekiwania na produkty szybko rotujące będzie wynosił do tygodnia, natomiast na produkty „na miarę” czy kabiny wielofunkcyjne od 3 do 6 tygodni.
Do Warszawy przenosi się całe biuro Artwegera oraz ekspozycja produktów. Na tej ostatniej firma planuje pokazać kilka kluczowych kabin oraz zaaranżować ją kameralnie jako kącik porad architektonicznych. Zespół osób pracujących w firmie praktycznie nie ulegnie zmianie.
W Łodzi firma będzie funkcjonować do 31 stycznia.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA