Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Mimo iż podstawowym produktem sprzedawanym przez VNH Fabrykę Grzejników jest grzejnik płytowy CosmoNova, coraz większą popularnością cieszą się dostępne w ofercie firmy grzejniki dekoracyjne i łazienkowe. Z roku na rok wzrasta wolumen sprzedaży tych produktów. Wynika to z faktu, że grzejniki te ujmują swoją niepowtarzalną jakością oraz designem.

Lista producentów i importerów grzejników dekoracyjnych oraz łazienkowych dostępnych w Polsce jest długa. Zatem nazw grzejników, ich typów, cen i wielkości jest jeszcze więcej. Tym, co ostatecznie wyróżnia dany grzejnik łazienkowy na tle konkurencji jest jego kształt. I tu właśnie otwiera się pole dla grzejników dekoracyjnych serii Artec dostarczanych na rynek polski przez firmę Vogel&Noot.

Grzejniki Artec charakteryzują się doskonałym wzornictwem i niepowtarzalnym kształtem, nawiązującym do charakterystycznych obiektów architektonicznych ze znanych europejskich miast. Na przykład grzejnik Paryż nawiązuje swoim kształtem do wieży EiffelŐa, model Rzym do rzymskiego Koloseum etc. Co ważne, grzejniki dekoracyjne Artec nie są przewidziane wyłącznie do łazienek. Ich ujmujący kształt sprawia, że z powodzeniem mogą być instalowane także w innych pomieszczeniach, jak przedpokój czy kuchnia.

Obecnie w ofercie firmy VNH Fabryka Grzejników znajduje się 9 podstawowych modeli grzejników dekoracyjnych z serii Artec. Są to: Paryż, Genewa, Berlin, Berlin-TVM (posiadający podwójny układ kolektorów poziomych z przodu i z tyłu grzejnika, co zaowocowało 100% wzrostem mocy grzejnika w stosunku do modelu Berlin), Madryt, Rzym, Wiedeń, Piza, Florencja-T. Dbałość o detale oraz finezyjny wygląd to elementy wyróżniające te modele na tle konkurencji. Uzupełnieniem oferty są równie atrakcyjne elementy dodatkowe, m.in. półki szklane i uchwyty na ręczniki. Niezwykła funkcjonalność grzejników Artec zwiększa możliwości ich zastosowania. Poza sezonem grzewczym grzejniki te mogą być wykorzystywane jako suszarki do ręczników podgrzewane grzałkami elektrycznymi. Ponadto grzejnik Artec Florencja-T może pełnić rolę ścianki działowej tam, gdzie niemożliwy jest montaż ściany.

Grzejniki dekoracyjne Artec występują w szerokiej gamie kolorów (paleta kolorów RAL i VNF), a grzejniki Paryż i Genewa do szerokości 750 mm mogą być na życzenie klienta dostarczone jako pozłacane lub chromowane.

Oprócz grzejników dekoracyjnych Artec z możliwością stosowania w różnych pomieszczeniach, VNH Fabryka Grzejników posiada w swojej ofercie podstawowy model grzejników łazienkowych - CosmoArt w dwóch wersjach: standard oraz wave. Grzejniki łazienkowe CosmoArt są bardzo dobrym rozwiązaniem do łazienek. Prostota wykonania oraz cena powodują, iż jest to marka poszukiwana przez inwestorów.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA