Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Zgodnie ze swoim mottem \"ARTyzm w łazience\" firma Artweger systematycznie rozwija serie kabin wyróżniające się elegancją i komfortem użytkowania. Pięcioletnia gwarancja stanowi potwierdzenie wysokiej jakości wyrobów firmy. W uznaniu tych zalet wanno-kabina \"Twinline\" została wyróżniona w  konkursie \"Łazienka - Wybór Roku 2007\" organizowanym przez miesięcznik \"Łazienka\".

\"Twinline\" jako pierwsze pełne połączenie wanny z kabiną prysznicową wyznaczyła nowe trendy w urządzaniu łazienek. Po udanym debiucie dwóch pierwszych wariantów wanny (170 i 180 cm) seria powiększyła się o kolejne produkty. Teraz \"Twinline\" dostępny jest także z wanną o długości 160 cm, a możliwości jego aranżacji, dotychczas ograniczone do rogu pomieszczenia lub wnęki, zostały poszerzone o warianty wolno stojące ze szklaną ścianą boczną.
\"Cityline Top\" to najbardziej znana seria kabin Artweger. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu i innowacyjnej konstrukcji kabiny \"Cityline Top\" wyróżniają się bardzo dużą przejrzystością. Elementy montażowe i fugi silikonowe maskowane są przez specjalne profile przyścienne. Zawiasy drzwi przyklejone zostały od zewnątrz kabiny przy użyciu technologii stosowanej m.in. w szklanych elewacjach wieżowców. Dzięki temu elementy montażowe są niewidoczne, kabiny dają się utrzymywać w wyjątkowej czystości, a użytkownik może cieszyć się ich eleganckim wyglądem przez wiele lat.
Kabiny wielofunkcyjne \"Body & Soul\" to kolejna seria produktów, z którą utożsamiana jest firma Artweger. Kabiny bez tylnych ścian, instalowane na płytkach, dają się harmonijnie wkomponować w aranżację łazienki. Wyposażone są w funkcje najważniejsze dla osiągnięcia pełnego odprężenia fizycznego i psychicznego: kąpiel parową, aromaterapię, chromoterapię, hydromasaż, wygodne siedziska oraz funkcję audio. Kabiny \"Body & Soul\" produkowane są w wariantach jedno- i dwuosobowych. Szczególny nacisk przy ich konstrukcji został położony na intuicyjność obsługi i łatwość czyszczenia. Dlatego \"Body & Soul\" to seria produktów wyjątkowo przyjaznych dla użytkownika. <

Artweger Sp. z o.o., ul. Wiertnicza 127 lok. I, 02-952 Warszawa, tel. (022) 642 13 43, e-mail: info@artweger.pl,  www.artweger.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA