Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już po raz 14-ty ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. – zaprasza na konferencję „Monitoring Rynku Budowlanego 2011”. Stanowi ona podsumowanie wyników budownictwa i prezentację aktualnych trendów i prognoz rozwoju rynku budowlanego w Polsce. Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się 27 października w Warszawie.
Konferencja jest jednym z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce budowlanej, organizowanych na terenie naszego kraju. Podstawą merytoryczną konferencji są badania i analizy instytutu ASM, który od 15 lat dostarcza przedsiębiorcom działającym na polskim rynku kompleksowych informacji na temat branży budowlanej. Zaproszeni specjaliści omawiający poszczególne tematy to ważny element konferencji, obok podstaw merytorycznych decydujący o wysokiej jakości wydarzenia. Stanowi ona doskonałą platformę wymiany profesjonalnej informacji, nawiązania szerokich kontaktów z potencjalnymi partnerami w biznesie, ponadto umożliwia omówienie najbardziej palących problemów branży, stąd wysoka frekwencja podczas tego wydarzenia.  Podczas dotychczasowych edycji, konferencja spotykała się z dużym zainteresowaniem całego środowiska związanego z rynkiem inwestycyjno – budowlanym, jak również środowiska dziennikarskiego zaangażowanego w szeroko pojętą problematykę gospodarczą.

Tematyka tegorocznej konferencji:
I SESJA
Aktualne trendy w budownictwie (w tym kwestie kredytowe);
PANEL
Pomiędzy klientem a producentem. Dystrybucja materiałów budowlanych – nowe wyzwania dla producentów oraz handlowców;
II SESJA
Reklama a lojalność nabywców materiałów budowlanych.

Konferencja odbędzie się 27 października w Warszawie, w godzinach 10-16 (rejestracja uczestników od godz. 9:30), w Hotelu LORD,
Al. Krakowska 218, Warszawa. Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegóły spotkania (w tym plan i formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie organizatora:
www.asm-poland.com.pl. Informacji na temat konferencji udziela Elżbieta Czerniec, tel. 24 355 77 95.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA