Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Konkurs, przeprowadzony przez firmę doradczą PwC, był skierowany do firm odnoszących znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych w dziedzinie eksporcie lub inwestycji. ATLAS znalazł się w grupie pięciu finalistów, a wyróżnienie odebrał 5 września, podczas Gali XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy.
Celem konkurs PwC, organizowanego pod patronatem dziennika „Rzeczpospolita”, było dostrzeżenie tych firm, które – poprzez swoje skuteczne działania na rynkach zagranicznych – poprawiają wizerunek polskiej marki.
Jak podkreślił Ryszard Petru, Partner PwC w Polsce, ideą konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” jest stworzenie grupy firm, które, mogąc się pochwalić logo międzynarodowego czempiona, będą miały większą siłę przebicia w walce o swoje interesy na rynkach zagranicznych.
Zagraniczna ekspansja krajowych firm to najlepsza forma promocji naszego kraju, jaką można sobie wyobrazić – nie poprzez akcje, billboardy i reklamy, ale poprzez konkretne marki produktów i firm – dodaje Petru.
Cieszymy się, że doceniono działania ATLASA na Białorusi i w Rumunii. Myślę, że Konkurs nie tyko przyczyni się propagowania polskiej marki na rynku zagranicznym, ale także wskaże dobrą praktykę: odważne działania poza granicami kraju, w połączeniu z zaradnością i mądrą strategią polskich przedsiębiorców, rzeczywiście mogą przynieść korzyść i przyczynić się do sukcesu – podkreśla wiceprezes ds. rozwoju w Grupie ATLAS, Jacek Michalak.
ATLAS wyróżniono w kategorii Inwestor podczas uroczystej Gali w Krynicy. Wydarzenie poprzedziło śniadanie, w którym uczestniczyliprzedstawiciele firm oraz gość honorowy – wicepremier Waldemar Pawlak.Gospodarzami spotkania byli Prezes PwC Olga Grygier oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA