Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Tegoroczną edycję targów Budma firma Aqua&Spa wykorzystała do prezentacji zarówno produktów, dzięki którym zdobyła już ugruntowaną pozycję na polskim rynku jak również nowości rynkowych. O atrakcyjności oferty przekonywało bardzo duże zainteresowanie zwiedzających eksponowanymi modelami wanien oraz kabin masażowych.

Najważniejszą nowością prezentowaną w Poznaniu była kabina prysznicowa oznaczona symbolem HX-508. Ta pięciokątna kabina odznacza się niespotykaną w tej klasie grubością szkła. Przy jej produkcji zastosowano tafle szkła hartowanego o grubości aż 8 mm. Taka konstrukcja decyduje o ponadprzeciętnych walorach użytkowych i wysokiej trwałości kabiny. Równie atrakcyjna jest deklarowana cena nowego modelu, wraz z brodzikiem i systemem odpływowym wynosi ona tylko 2400 zł brutto.

Ze szczególnym zainteresowaniem klientów spotkały się i spotykają w dalszym ciągu kabiny masażowo-

-prysznicowe marki Aqua&Spa. W specjalny sposób wyeksponowano poszukiwane modele HX-301 i

HX-704. Obie kabiny odznaczają się bardzo bogatym wyposażeniem, na które składa się m.in. oświetlenie sufitowe, wentylator, panel sterowania z radiem, głośnik, lustro oraz opcjonalnie zestaw głośno mówiący do telefonu stacjonarnego. W przypadku obu modeli użytkownik może korzystać z prysznica ręcznego, masażu stóp oraz masażu pleców (HX-301 - 6 dysz regulowanych i 4 dysze igiełkowe, HX-704 - 8 dysz). Opcjonalnie oba typy kabin zamówić można z sauną parową oraz aromaterapią i zdalnym sterowaniem funkcji elektronicznych. Kabina HX-704 posiada również funkcję bidetu, dzięki czemu jej walory docenić mogą szczególnie kobiety (higiena intymna). Dyskretną elegancję obu modeli podkreśla gustowne oświetlenie dekoracyjne; w przypadku modelu HX-301 przybiera ono formę panelu, zaś w modelu HX-704 - dwóch filarów po obu stronach kabiny.

Nie mniej atrakcyjnie prezentowały się dostępne na rynku po bardzo atrakcyjnych cenach wanny z hydromasażem marki Aqua&Spa. Co warte odnotowania, są one oferowane jako modele ze zintegrowaną armaturą, której cena wliczona jest w ceny wanien - zdecydowanie ułatwia to ich transport i montaż. W zależności od modelu są to trzy- lub pięciootworowe baterie i wysuwane rączki prysznicowe odznaczające się wysublimowanym designem oraz utrzymane w podobnym duchu modne, płaskie, kaskadowe wylewki. Armaturę tego typu posiada m.in. narożna wanna HX-0803, wyposażona w sześciodyszowy hydromasaż boczny. W trakcie relaksujących kąpieli użytkownicy będą mogli docenić bogate wyposażenie tej wanny, na które składają się m.in. 2 zagłówki, półka z drewna egzotycznego, panel sterujący, radio, oświetlenie czołowe oraz wieszak. Klasę tej wanny podkreśla chromowany osprzęt.

Z kolei wanna HX-0808 zwraca uwagę swoim kształtem; w tej klasie wyrobów klasyczny prostokątny kształt oferujący maksimum wygody przy zajętej niewielkiej przestrzeni w łazience oferowany jest stosunkowo rzadko. Jej wyposażenie jest bardzo podobne do modelu HX-0803; różnicę stanowi bardziej rozbudowany system hydromasażu oraz pięciootworowa bateria.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA