Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Afra, Labeo, Palia, Akara - tym egzotycznym nazwom nowych modeli grzejników łazienkowych Purmo odpowiadają równie niespotykane kształty. Dzięki odważnemu wzornictwu nowe grzejniki Purmo, produkowane przez firmę Rettig Heating, nie tylko ogrzewają, ale także ozdabiają wnętrza.

Cztery nowe, ekskluzywne modele grzejników łazienkowych - Afra, Palia, Akara i Labeo - produkowane w fabryce koncernu w Austrii, w Polsce są dostępne na zamówienie. Do każdego z nich klient może wybrać dowolny kolor z palety RAL, a nawet zamówić grzejnik srebrny lub złoty. Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 3 tygodni. Wyszukana estetyka idzie tutaj w parze z najwyższą jakością wykonania. Afra, Palia, Akara i Labeo malowane są dwukrotnie: metodą anaforezy i napylania elektrostatycznego, co zapewnia idealnie gładką i trwałą powłokę. Dzięki specjalnej technice produkcji nie widać śladów łączenia kolektorów. Firma Rettig Heating oferuje 10-letnią gwarancję na szczelność i 6-letnią gwarancję na wykończenie powierzchni nowych modeli. Afra, Palia, Akara i Labeo posiadają deklarację zgodności z polską normą i atesty higieniczne.

Oś grzejnika Afra stanowią umieszczone blisko siebie pionowe kolektory. Z kolei poziome rurki rozmieszczone są niesymetrycznie - rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę. Afra dostępna jest w 8 rozmiarach. Szerokość grzejnika można wybrać w przedziale od 60 do 90 cm, a wysokość w przedziale od 1 m do 1,7 m.

Cechą charakterystyczną modelu Labeo są dwa pionowe kolektory położone blisko siebie po jednej stronie grzejnika. Od nich odchodzą poziome proste rurki zgrupowane po dwie. Labeo produkowany jest w 9 rozmiarach. Najmniejszy grzejnik ma szerokość 50 cm i wysokość prawie 80 cm, a największy: szerokość 75 cm i wysokość 1,7 m.

Model Akara zwraca uwagę poziomymi wygiętymi w elipsy kolektorami, które przypominają zatrzymane w powietrzu falujące koła lassa. Podobnie jak w modelach Afra i Labeo pionowe kolektory zaprojektowano blisko siebie. Dzięki temu grzejnik sprawia wrażenie lekkiego i delikatnego. Ten model nadaje się nie tylko do łazienki, ale także do kuchni lub przedpokoju. Akarę można zamówić w 4 rozmiarach: w dwóch szerokościach - 50 cm i 60 cm oraz w dwóch wysokościach - 1,2 m i 1,8 m.

Palia jest najbardziej przestrzennym grzejnikiem, w którym dominują pionowe linie. Model Palia zwraca uwagę swoją wyszukaną formą. Dobrze prezentuje się zarówno w nowoczesnej łazience, jak i w tej o tradycyjnym wystroju. Palię można zamówić w czterech rozmiarach: w dwóch szerokościach - 57 cm i 63 cm i czterech wysokościach: 1,2 m, 1,5 m, 1,6 m i 1,8 m.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA