Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

20 stycznia br. firma Rettig Heating, producent grzejników i ogrzewania podłogowego marki Purmo, po raz kolejny zorganizowała dla współpracujących z nią instalatorów, projektantów i sprzedawców karnawałowy Bal Purmo. Hasło „Purmo Expert” podkreślało cel imprezy, którym było umocnienie relacji między firmą a jej przedstawicielami. W otoczeniu mazurskiej przyrody – bal odbył się w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach –  bawiło się ponad 900 gości.
– Bezpośredni kontakt z naszymi partnerami jest dla nas szczególnie ważny. Bal Purmo stanowi okazję nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do podzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi firmy oraz wymiany doświadczeń z osobami, które na co dzień kontaktują się z użytkownikami naszych produktów – mówi Emilia Dudek, kierownik marketingu w firmie Rettig Heating.
Bal Purmo to również okazja do wyróżnienia najlepszych fachowców współpracujących z firmą Rettig Heatting, zrzeszonych w klubie Purmo Ekspert. Wyłoniono trzech laureatów konkursu Purmo Expert 2006: najlepszego projektanta, instalatora i sprzedawcę, którzy zostali nagrodzeni voucherami na dwuosobowe, tygodniowe wycieczki zagraniczne. Dodatkowo instalatorzy uczestniczący w programie „Purmo Ekspert” wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym samochodu Renault Kangoo.
Tradycją balów Purmo są kwesty charytatywne dla potrzebujących. W tym roku zbierano pieniądze na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej nr 1 w Rybniku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA