Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA


BATERIA UMYWALKOWA PURAVIDA

Bateria zaprojektowana przez Phoenix Design. Kolor chrom, mieszacz ceramiczny, ogranicznik przepływu wody do 7 l/min, regulowany kształtnik strumienia, zawór odpływowy Push-open 1 1/4, węże przyłączeniowe PEX. Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody.
Producent: Hansgrohe
Przedstawiciel producenta: Hansgrohe Sp. z o.o.
Gwarancja: 5 lat
Cena netto: 1 305 złATTITUDE
Bateria umywalkowa stojąca z korkiem automatycznym, areator typu wodospad, wyposażona w metalowy uchwyt. Nowoczesny design oraz innowacyjne funkcje zapewniają wyjątkowy komfort, wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Baterię wyposażono w technologię, dzięki której woda nie styka się z powierzchnią armatury, a korpus baterii pozostaje zimny. Głowica typu multiport (40 mm) z funkcją click (ograniczenie strumienia wody). Istnieje także możliwość ograniczenia temperatury wody gorącej (max 85C). Parametry: ciśnienie robocze 100-500 kPa, strata ciśnienia przy 300 kPa - 0,1 l/s, przepływ max – 12 l/min przy 3 bar, klasa głośności – I. Projekt: Artefakt
Producent: Ideal Standard
Przedstawiciel producenta: Ideal Standard Polska Sp. z o.o.
Gwarancja: 5 lat
Cena netto: 520 zł
BATERIA NATRYSKOWA Z SERII TECHNO TH250
Bateria natryskowa z serii Techno TH250 to nowość w ofercie firmy Cifial Polska. Ten innowacyjny produkt został zaprojektowany z myślą o niewielkich przestrzeniach, takich jak kabiny prysznicowe. Nieduże wymiary baterii natryskowej TH250, zamykające się w granicach 210x91x61 mm, zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania.
W bateriach z serii Techno TH250 zastosowano innowacyjny system mocowania polegający na montażu baterii od jej frontu (rozwiązanie to zostało już opatentowane). Tym samym, do minimum ograniczono ilość zajmowanej przez baterię przestrzeni. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem było zastosowanie głowicy progresywnej, dzięki której temperatura oraz ciśnienie wody jest regulowane poprzez ruch mieszacza w jednej tylko płaszczyźnie, co sprawia, że bateria natryskowa z serii Techno TH250 łączy komfort z wyjątkową ergonomią.
Korpus baterii Techno TH250 pokryty jest wysokiej jakości chromowanym wykończeniem, podczas gdy mieszacz baterii oraz słuchawka są w kolorze antracytu. Rozwiązanie jakim jest kontrast kolorów świadczą o nowoczesnym podejściu do designu baterii marki Cifial.
Bateria natryskowa z serii Techno TH250 sprzedawana jest razem z zestawem słuchawkowym, natomiast cała seria Techno TH250 składa się ponadto z baterii umywalkowej, bidetowej oraz wannowo-prysznicowej.
Producent: Cifial Polska
Gwarancja: 10 lat
Cena netto: 904 zł


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA