Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Retro i Retro Classic to dwie bliźniacze rodziny baterii produkcji Krakowskiej Fabryki Armatur S.A. Swoją stylistyką nawiązują do baterii produkowanych przez KFA S.A. w latach 30. ubiegłego wieku.

Seria Retro Classic swoim wyglądem z ceramicznymi elementami (uchwyt rączki natrysku i uchwyt przełącznika natrysku) nawiązuje do pierwowzoru. Mimo wyraźnych odniesień wzorniczych, obie rodziny baterii wykonywane są w nowoczesnej technologii.

Baterie wyposażone są w nowoczesne głowice ceramiczne zapewniające bezobsługową pracę armatury przez wiele lat. Ponadto baterie wannowe wyposażone są w zaworek przeciwzassaniowy, uniemożliwiający zassanie brudnej wody z wanny do instalacji, a baterie umywalkowe i bidetowe stojące posiadają automatyczny spust. Obydwie rodziny są bardzo rozbudowane. W ich skład wchodzą różne rodzaje baterii do kuchni i łazienek: baterie wannowe, umywalkowe ścienne i stojące, zlewozmywakowe ścienne i stojące, natryskowe oraz bidetowe. Z ciekawszych modeli można wyróżnić baterie trójotworowe przeznaczone do umywalki i bidetu, oraz baterię zlewozmywakową z wyciąganym natryskiem ręcznym.

Najnowszą pozycją w ofercie jest bateria wannowa stojąca bezpośrednio na posadzce przy wannie. Bateria ta występuje zarówno w rodzinie Retro jak i Retro Classic. Jest produkowana w dwóch wersjach wykończenia powierzchni: chrom i patyna. Baterie te cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Jakość i stylistyka baterii Retro została doceniona i nagrodzona w wielu konkursach, m. in. w VIII edycji konkursu Teraz Polska czy V edycji Medalu Europejskiego.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA