Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Jacuzzi Europe SpA zapowiada utworzenie jeszcze  w tym roku swojej nowej filii Jacuzzi Poland – czwartej w Europie, a pierwszej na terenie nowych krajów Unii Europejskiej. Biuro przedstawicielstwa wraz z wystawą produktów mieścić się będzie w Warszawie.
Prace przygotowujące grunt pod powstanie Jacuzzi Poland prowadzone są już od połowy ubiegłego roku.
Od tego czasu stworzyliśmy w Polsce sieć partnerów handlowych liczącą blisko 20 odbiorców z 35 punktami sprzedaży – mówi Mariola Faszyńska, odpowiedzialna za rynek polski z ramienia producenta.
W zeszłym roku dwukrotnie zorganizowaliśmy kilkudniowe wyjazdy szkoleniowo-rekreacyjne do Włoch dla około 40 sprzedawców ze współpracujących z nami salonów sprzedaży – wspomina natomiast przedstawiciel handlowy Wojciech Ciżek.
Firma Jacuzzi Europe SpA zmieniła też filozofię i ofertę handlową. W myśl filozofii, aby produktami marki Jacuzzi można było kompleksowo wyposażyć łazienkę, dotychczasowa oferta wanien z hydromasażem i kabin poszerzona została o ceramikę sanitarną logowaną znakiem firmowym Jacuzzi. Wytwarzana jest ona w fabryce producenta w Wielkiej Brytanii. Ponadto Jacuzzi rozszerzyła też swoją ofertę o wanny z hydromasażem i kabiny parowe w segmencie ekonomicznym. Oferowane są one pod marką „Projecta by Jacuzzi”, a ich cena netto kształtuje się w granicach od 1370 do 3460 euro. Dodatkowo na polski rynek zostały wprowadzone też same wanny (w cenach netto 150-300 euro).
Już wkrótce producent zamierza uzupełnić swoją ofertę również o baterie i kabiny prysznicowe. Prowadzone są intensywne prace nad nowościami do zaprezentowania na kwietniowych targach Salone del Mobile w Mediolanie
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA