Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 4-5 czerwca br. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbył się konwent dystrybutorów firmy Roca Polska. Spotkanie przyniosło ważne informacje na temat planów firmy na polskim rynku. Zarządzający Roca Polska poinformowali swoich partnerów handlowych o decyzji dotyczącej rozbudowy fabryki ceramiki sanitarnej w Gliwicach.

Nowa inwestycja wyniesie ok. 18 mln euro. Po rozbudowie fabryka podwoi swe zdolności produkcyjne osiągając 1 milion 300 tysięcy sztuk ceramiki rocznie. Planowane jest także wprowadzenie do produkcji nowych modeli. Wyroby z Gliwic trafiają zarówno na polski rynek, do Hiszpanii, jak też do filii koncernu we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

W trakcie konwentu swoją premierę ekspozycyjną miała nowa seria ceramiki łazienkowej \"Hapening\", która będzie dostępna na rynku od przyszłego roku. Zaprezentowano także wolno opadające deski do ceramiki Roca.

Spotkanie w Wiśle było formą podziękowania za owocną współpracę dystrybutorom bezpośrednim firmy Roca Polska.

- Mamy ponadto nadzieję, że poprzez przygotowany program udało nam się stworzyć atmosferę relaksu i rozrywki - komentuje to wydarzenie Ryszard Kanas, dyrektor handlowy Roca Polska.

Organizatorzy dołożyli starań, aby program imprezy był interesujący. Uczestników konwentu czekał więc m.in. zielony kulig w Dolinie Białej Wisełki połączony z napadem zbójców, konkursami drużynowymi i ogniskiem oraz wycieczką trasą żółtego szlaku na Trzy Kopce Wiślańskie, a także koncert Anny Mamczur oraz Zespołu Krakowskiej Szkoły Jazzu. Uczestnicy spotkania, w sumie 130 osób, mieli więc sporo okazji do odpoczynku i dobrej zabawy.

W spotkaniu w Wiśle uczestniczyli właściciele i kadra zarządzająca firm dystrybucyjnych Roca z całej Polski oraz kadra zarządzająca Roca Polska, m.in. dyrektor generalny Jordi Batlló, dyrektor handlowy Ryszard Kanas, dyrektor produkcji Jo‡o Pedro oraz dyrektor finansowy Ryszard Rożek.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA